Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ادامه اجرای برنامه حذف مشاغل در ایرفرانس پس از سال ۲۰۱۷ تکذیب شد

ادامه اجرای برنامه حذف مشاغل در ایرفرانس پس از سال ۲۰۱۷ تکذیب شد
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفته نامه فکاهی «کنر آنشنه» چاپ پاریس روز چهارشنبه در گزارشی ادعا کرده بر اساس مدارکی که بدست آورده طرح تجدیدساختار در شرکت هواپیمایی ایرفرانس شامل

آگهی

هفته نامه فکاهی «کنر آنشنه» چاپ پاریس روز چهارشنبه در گزارشی ادعا کرده بر اساس مدارکی که بدست آورده طرح تجدیدساختار در شرکت هواپیمایی ایرفرانس شامل دو قسمت می شود. قسمت اول آن تا سال ۲۰۱۷ اجرا خواهد شد و در این راستا ۲ هزار ۹۰۰ پست حذف می شود. اما قسمت دوم این طرح پس از سال ۲۰۱۷ به مرحله اجرا می رسد و طی آن ۵ هزار نفر شغل خود را از دست خواهند داد.

از سوی دیگر دولت فرانسه برای فرونشاندن تنش و مقابله با این بحران مراتب حمایت خود را از مدیریت کمپانی و اعمال اصلاحات در این شرکت اعلام کرده است.

مانوئل والس، نخست وزیر فرانسه گفت: «چالش اصلی ادامه حیات ایرفرانس است. دولت صاحب ۱۷ درصد سهام این شرکت نقش خود را به خوبی ایفا می کند و مراتب حمایت خود از مدیریت شرکت را اعلام می دارد. از ضرورت اعمال اصلاحات برای جلوگیری از حذف مشاغل و ضررهای مالی نیز حمایت خواهد شد.»

مدیریت شرکت هواپیمایی ایرفرانس در واکنش به این خبر وجود هر نوع برنامه تجدید ساختار و حذف مشاغل پس از سال ۲۰۱۷ را تکذیب کرده است.

روز دوشنبه انتشار خبر حذف مشاغل در ایرفرانس کارکنان خشمگین این شرکت را به جلسه کمیته مرکزی کمپانی کشاند. معترضان در ادامه به برخی مسئولان این شرکت تعرض فیزیکی کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سنت دیرینه اعتراضات صنفی در فرانسه

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت