Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری «آی تی بی» برلین

برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری «آی تی بی» برلین
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

چهل و نهمین نمایشگاه بین المللی «آی تی بی» که مهمترین رویداد سالانه صنعت گردشگری جهان به شمار می رود؛ روز چهارشنبه ۱۳ اسفند در شهر برلین آلمان آغاز

آگهی

چهل و نهمین نمایشگاه بین المللی «آی تی بی» که مهمترین رویداد سالانه صنعت گردشگری جهان به شمار می رود؛ روز چهارشنبه ۱۳ اسفند در شهر برلین آلمان آغاز به کار کرد.

کشور مغولستان که به دنبال ترویج صنعت گردشگری خود است، در برگزاری نمایشگاه امسال مشارکت داشته است.

آسترید زند، سخنگوی نمایشگاه «آی تی بی» می گوید: «سال گذشته ما گردش مالی بیش از ۶ میلیارد یورو داشتیم. امسال جلسات بیشتری را میان خریداران و فروشندگان ترتیب دادیم و امیدواریم به این ترتیب این رقم را افزایش دهیم و این کار باعث رونق کسب و کار غرفه داران شود.»

بیش از ۱۰ هزار غرفه از ۱۸۶ کشور در این نمایشگاه آخرین فعالیتهایشان را در بخش گردشگری بین المللی به نمایش می گذارند؛ از شرکتهای بزرگ گردشگری اروپایی گرفته تا کشورهایی همچون مالزی که صنعت گردشگری یک بخش کلیدی برای اقتصادش محسوب می شود.

اونگ هنگ پنگ، وزیر فرهنگ و گردشگری مالزی می گوید: «گردشگری دومین منبع درآمد ارزی مالزی است. سال گذشته ما موفق به جذب ۲۷میلیون و چهارصد هزار گردشگر به مالزی شدیم.»

کشورهای کوچک و عجیبی همچون «کیپ ورد» نیز در نمایشگاه «آی تی بی» این فرصت را داشتند تا خودشان را در کانون توجه قرار دهند و برای خودشان در سفرهای جهانی جایی بیایند.

نونو میگل مارتین، عضو هیات مدیره اجرایی شرکت سرمایه گذاری کیپ ورد می گوید: «ما توانستیم قراردادهای مهمی را به امضا برسانیم. قراردادهایی که هیلتون را به کیپ ورد می آورد. بنابراین روزی فرا می رسد که بگوییم دوره ای قبل و بعد از هیلتون داشتیم. این نام های تجاری همیشه دیگران را جذب می کنند.»

از سوئد تا سیشل، همه به برلین آمده اند و همه سعی دارند تا شما را متقاعد کنند که تعطیلات بعدی را در کشور آنها بگذرانید.

سباستین سام، خبرنگار یورونیوز در برلین می گوید: «در نمایشگاه «آی تی بی» بازیگران اصلی صنعت گردشگری جهان جمع شده اند. بسیاری از تصمیمات مهم در اینجا گرفته می شود و غرفه داران تلاش می کنند تا خریداران را در اولین روزهای برگزاری نمایشگاه متقاعد کنند. نمایشگاه درهایش را در پایان هفته به روی ساکنان برلین باز می کند و به این ترتیب آنها می توانند کشورهایی از سراسر جهان را کشف کنند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حوثی‌های یمن از توانایی خود در حمله به اهدافی در دریای مدیترانه خبر دادند

مسکو:کی‌یف با تسلیحات انگلیس به خاک روسیه حمله کند اهداف بریتانیا را فراتر از اوکراین هدف می‌گیریم

به فرمان پوتین، چشم در برابر چشم؛ روسیه دست بر اموال خصوصی آمریکایی‌ها می‌گذارد