Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

قدرت حمایتی شبکه اروپایی شرکت های اقتصادی در سرمایه گذاری ها

قدرت حمایتی شبکه اروپایی شرکت های اقتصادی در سرمایه گذاری ها
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

معروف است که اتحاد و همبستگی رمز قدرت است و این یکی از کلیدهای موفقیت شرکت های کوچک ومتوسط اروپایی نیز هست. در این برنامه نگاهی داریم به قدرت شبکه اروپایی گسترده شرکت های اقتصادی، که امکان همکاری هزاران شرکت سرمایه گذاری کوچک وبزرگ و ۶۰۰ سازمان اقتصادی در سراسر اروپا و ۲۰ کشور غیر اروپایی را فراهم می کند.

استودیوی جیم روکو برنده جوایز متعدد و یکی از بزرگترین استودیوهای طراحی دکوراسیون در لندن است. طرح های جیم، به ویژه کار با شیشه است و یکی از تازه ترین آنها یک گلدان است که از یک تنگ شراب الهام گرفته است. جیم در آغاز کار از طریق شبکه اروپایی شرکت های اقتصادی، با یک کارخانه تولید شیشه در جمهوری چک در ارتباط قرار گرفت.

اومی گوید: “پیدا کردن تولید کننده ای که به دریافت سفارش های کوچک تمایل داشته باشد و در عین حال بتواند در سطح بالایی از ارتباط با بازار های لوکس قرار گیرد بسیار چالش برانگیز بود.

فراهم شدن زمینه این همکاری مدیون شبکه اروپایی شرکت های اقتصادی است که دارای هزاران ارتباط و مشخصات کارآفرینان است. جیم موفق به تماس با “پتر نووساد” مالک این کارخانه شد که به او یک محصول با کیفیت و با قیمت رقابتی خوب ارائه داد.

پتر نووساد: “کار با طراحان مدرن بعضی وقت ها دشوار وپر چالش است، با این حال، این همکاری ایده های جدیدی برای محصولات ما و جذابیت برای کارخانه شیشه سازی ما به همراه دارد.”

تنها ظرف چند ماه و بدون هیچ گونه مشکلی، جیم و پتر نمونه های کار را تهیه کردند و تولید آغاز شد.

پتر از همکاری با شبکه اروپایی شرکت های اقتصادی خوشحال است. زیرا شرکت او برای ادامه فعالیت به تنوع در تولید نیاز دارد و این نکته را دریافته که این شبکه می تواند فرصت های تازه ای را برای همکاری فراهم کند.

پتر نووساد: “کار با این شبکه اروپایی امکان ارتباط مستقیم بین ما و مشتریان جدید را فراهم کرد. ما مطمئن شدیم که این ارتباط برای مشتری جدی است و همه خدمات این شبکه رایگان است.”

جیم روکو: “برای من سه رمز موفقیت وجود دارد: ارائه محصول کامل و زیبا به مشتریان، خوشحال و راضی نگهداشتن آنها و استفاده از شبکه ارتباطی هنگام نیاز به کمک.”

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب و کارهای کوچک در گرجستان

بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب‌وکارهای کوچک کمک می‌کند

چگونه شرکت اسکاتلندی تولید انرژی پاک توانسته فراز و نشیب بازار را پشت سر بگذارد؟