Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تابستانی موفق برای شرکت جهانگردی تویی

تابستانی موفق برای شرکت جهانگردی تویی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

علیرغم رکود اقتصادی اروپا، امسال فصل جهانگردی با موفقیت روبرو بود و درآمد شرکت آلمانی تویی در سه ماهه تابستان فراتر از پیش بینی ها رفت.

درآمد این شرکت در سه ماهه سوم سال مالی جاری، بدون احتساب مالیات، به یکصد و دو میلیون و سیصد هزار یورو افزایش یافت. درآمد دوره مشابه این شرکت در سال گذشته نود و شش میلیون و دویست هزار یورو بود.

این نشان می دهد که شهروندان اروپا اجازه نداده اند تا ریاضت اقتصادی استراحت تابستانیشان را خراب کند. این بزرگترین شرکت خدمات جهانگردی جهان که بخشی از آن توسط گروه آلمانی این شرکت اداره می شود، درآمدی بیش از پیش بینی ها به دست آورد. آغازی آرام برای خدمات امسال تویی، بویژه شهروندان شمال اروپا را تشویق به سفارش سفرهای تابستانی کرد.

سفارش پروازها و نیز هتل ها و اقامتگاه های تفریحی شرکت تویی مورد استقبال قرار گرفت و تنها در بخش سفر با کشتی، این شرکت با زیان روبرو شد.

بخش آلمانی شرکت تویی پنجاه و شش درصد کل سهام این شرکت را در اختیار دارد و مایل است بقیه سهام آن را نیز خریداری کند. به همین خاطر احتمال دارد از خرید سهام بخش اروپای مرکزی این شرکت آغاز کند و سپس به سمت خرید کامل سهام شرکت در لندن گام بردارد.

بخش آلمانی شرکت تویی نسبت به چشم انداز عملکرد یکساله خود خوش بین است، اما به خاطر موقعیت این شرکت، درباره طرح های آینده خود سخنی نگفته است.

با این حال ارزش سهام تویی در بازار لندن روز سه شنبه با کاهش پنجاه و نه صدم درصدی روبرو بود، اما در بازار فرانکفورت افزایشی چهار و سی و پنج درصدی را تجربه کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بیلان مثبت "کارفور" در پایان سال ۲۰۱۲

بازگشت موفق آلکاتل به بازار بورس

تاثیر بحران اقتصادی بر فعالیتهای "اچ اند ام"