Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

رمز موفقیت تجاری، بها دادن به مهارت ها و نوآوری

رمز موفقیت تجاری، بها دادن به مهارت ها و نوآوری
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بلژیک، ششمین اقتصاد قدرتمند منطقه یورو، اکنون رسما در بحران اقتصادی است. در این کشور کارآفرینان، شرکت های کوچک و متوسط، همچنان برای توسعه تلاش می کنند. از طرف دیگر، نرخ بیکاری در بلژیک هفت درصد است، یعنی رقمیسه برار کمتر از اسپانیا.

میشل لوازو و برونو تیفری پنج سال پیش شرکت “ویدیو پروموشن” را خریدند. این شرکت بلژیکی متخصص در تاسیسات فنی شبکه های تلویزیونی است و حجم معاملات آن سالانه پانزده درصد افزایش می یابد.

میشل لوازو، یکی از مدیران “ویدیو پروموشن” گفت: “باید بر بحران غالب شد. اخیرا یک استودیوی کوچک تولید با قیمت پنجاه هزار یورو را به راه انداختیم. این در حرفه ما نادر است. آنها به ما گفتند: این بودجه ماست. آن را انجام می دهید یا نه؟ این یک فرصت است، حتی هنگام بحران.”

برای شروع کار سیصد هزار یورو لازم بود. بانک های بزرگ بلژیک دو بار تقاضای برونو و میشل را رد کردند زیر طرح آنها ضمانت اجرایی کافی نداشت.

برونو تیفری، مدیر دیگر “ویدیو پروموشن” گفت: “خوشبختانه، یکی از صندوق های اروپایی که در بلژیک نمایندگانش صندوق ضمانت بروکسل و صندوق سرمایه گذاری هستند، پرونده ما را بررسی کردند، به آن اعتقاد پیدا کردند، به گذشته شرکت نگاه کردند و تصمیم گرفتند با ما همراه شوند.”

اولین قرارداد بزرگ این شرکت، بازسازی تاسیسات فنی تلویزیون ملی بلژیک RTBF بود.

مدیر پخش تلویزیون درباره شرکت های کوچک و متوسط گفت: “آنها بخشی از جامعه ما را تشکیل می دهند. خاصیت نفوذ آنها بسیار است. تعجب آور است. ما در شرکت های بزرگ که به صورت بسیار رسمی تر کار می کنند، این را نمی بینیم.”

این موفقیت مدیون یک کار دونفره است. دو شخصی که پانزده سال پیش، جلوی در مدرسه بچه هایشان با هم آشنا شدند و توانستند نفس های خود را کنار بگذارند.

میشل لوازو گفت: “برونو بیشتر با تجزیه و تحلیل کار می کند و من با غریزه ام. بنابراین دو روش برای بررسی یک پرونده داریم. روش او نزد کارمند بانک خوب عمل می کند و روش من پیش مشتری. بعضی اوقات نقش هایمان را عوض می کنیم. جالب است.”

برونو تیفری گفت: “از این هم لذت می بریم.”

امانوئل شرله مدیر پروژه این شرکت، روی طرح های جدید کار می کند. مانند ویدیوهای درخواستی یا تلویزیون از طریق اینترنت.

امانوئل شرله گفت: “وقتی نمایشگاه های فن آوری در آمستردام یا لاس وگاس برپا می شود، ما برای ملاقات با مشتریانمان به آنجا می رویم. مخصوصا برای کشف فن آوری های جدید حضور پیدا می کنیم و سعی می کنیم دستگاه ها و تولیداتی که فردا به درد کارمان خواهند خورد را بدست آوریم.”

در پنج سال اخیر، کارمندان شرکت از هشت نفر به چهارده نفر افزایش یافته اند. آنها حتی یک دفتر جدید در پاریس باز کرده اند.

یورونیوز: “کلید موفقیت شما چیست؟”

برونو: “ارزش دادن به همه مهارت های موجود در شرکت.”

میشل نظر برونو را کامل می کند: “…و داشتن ایده جدید پیش از دیگران، و به چالش کشیدن شریک.”

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب و کارهای کوچک در گرجستان

بانک سرمایه‌گذاری اروپا به کسب‌وکارهای کوچک کمک می‌کند

چگونه شرکت اسکاتلندی تولید انرژی پاک توانسته فراز و نشیب بازار را پشت سر بگذارد؟