Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دختر ایرانی در مسابقه زیبایی «دختر زمین» شرکت می‌کند

مهرو احمدی کبیر
مهرو احمدی کبیر Copyright خبرگزاری فرانسه
Copyright خبرگزاری فرانسه
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مهرو احمدی کبیر، دختر ایرانی در مسابقه زیبایی «دختر زمین ۲۰۲۲» در فیلیپین شرکت می‌کند.

آگهی

مهرو احمدی کبیر، دختر ایرانی در مسابقه زیبایی «دختر زمین ۲۰۲۲» در فیلیپین شرکت می‌کند.

این مسابقه هر سال برای بالا بردن آگاهی و حمایت از محیط زیست برگزار می‌شود.

خانم احمدی که دانشجوی رشته داروسازی در ترکیه است با پرچم ایران بدون نشان خاصی شرکت می‌کند. او یک مدل، اینفلوئنسر و همچنین کنشگر حقوق زنان است.

نماینده ایرانی این مسابقه در پی فراخوان سایت «دختر شایسته ایران» انتخاب شده است. این سایت در واقع متعلق به یک سازمان مستقل خارج از ایران است. این سازمان در مطلبی اینستاگرامی نوشت که «برای نخستین بار در تاریخ مسابقات زیبایی جهانی توانسته‌اند نماینده ایران را به استیج میس ارث [دختر زمین] بفرستند.»

خانم مهرو احمدی در پستی اینستاگرامی گفت: «زندگی کردن روی زمین در کنار تمام زیبایی‌هایش، نیاز به مراقبت دارد. چیزی که این روزها بیشتر از همیشه در معرض خطر است زندگی انسان‌ها و حیوانات در کره زمین است. اخبار و حوادث ناخوشایند طبیعی و انسانی نشان می‌دهد عواملی وجود دارند که ممکن است در آینده باعث نابودی و یا تغییر در شرایط اقلیمی و از بین رفتن حیات در کره زمین شوند. بعضی از این عوامل که زاییده دست بشر است تا گذشته‌های ‌خیلی نزدیک اهمیت چندانی نداشت ولی امروزه نمی‌توان از آنها چشم پوشی کرد چرا که بقای حیات انسان و حیوانات را تهدید می‌کند. پس برای محافظت از کره زمین ابتدا باید دقیقاً بدانیم که چگونه به آن آسیب می‌رسانیم و عوامل تهدید کننده آن را بشناسیم.»

وی پس از ورود به فیلیپین نیز گفت که خوشحال است که به‌عنوان نخستین شرکت کننده ایرانی نمایندگی کشورش در مسابقه «دختر زمین» را دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جراحی لیفت باسن چطور زنان ونزوئلایی را «مثله» کرده است؟

تاج دختر شایسته اوکراین پس گرفته شد

عنوان دختر شایسته سال برای دوشیزه ای از اسپانیا