Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

استرالیا؛ کارزار تبلیغاتی جهت تشویق مردان و زنان به خودارضایی

خودارضایی
خودارضایی Copyright Julie Jacobson/AP
Copyright Julie Jacobson/AP
نگارش از یورونیوزفارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مقامات بهداشتی ایالت کوئینزلند استرالیا در عملی کم سابقه کارزار اینترنتی جهت تشویق شهروندان به خودارضایی راه انداختند. به گفته این کارزار خودارضایی عملی طبیعی و سالم است.

آگهی

مقامات ایالت کوئینزلند استرالیا در اقدامی کم سابقه کارزاری اینترنتی در جهت تشویق مردان و زنان به خودارضایی راه انداختند.

تبلیغات این کارزار از روز سوم نوامبر روی صفحه فیس بوک این ایالت قرار گرفته است.

وزیر بهداشت این ایالت در یکی از ویدئوهای تبلیغاتی این کارزار می گوید که «خودارضایی عملی طبیعی و کاملا سالم و بهداشتی برای شهروندان است.» او اضافه می کند که هر فردی باید به اندازه نیاز و خواستش بتواند امیال خود را ارضا کند.

در پایان این ویدئوی تبلیغاتی تاکید شده است که «استمنا و خودارضایی به سلامت جنسی افراد کمک می کند.»

در مقاله ای که در ارتباط با همین کارزار منتشر شده است مقامات بهداشتی این ایالت از والدین خواسته اند تا در این باره با فرزندان نوجوان خود صحبت کنند. یکی از شعارهای کارزار این است: «هیچ ضرری در عملی نیست که حال شما را خوب می کند.»

استمنا و خودارضایی چه از منظر سنتی و چه از سوی ادیان ابراهیمی غالبا عملی غیرمفید و ناسالم معرفی می شود. بسیاری از علما در دین اسلام خودارضایی را جزو گناهان کبیره می دانند.

با این حال برآیند مطالعات صورت گرفته در سالهای اخیر نشان می‌دهند که خودارضایی اثرات مضری بر روی سطوح تستوسترون یا سلامت عمومی مردان ندارد. خودارضایی تا زمانی که به صورت یک اعتیاد پرتکرار درنیاید یک رفتار کاملا سالم جنسی است. کاهش سطح تستوسترون در مردان می‌تواند سلامت آنان را به خطر اندازد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خودارضایی در هنگام جلسه آنلاین کاری، کار دست نویسنده نیویورکر داد

بولسونارو: سازمان جهانی بهداشت کودکان را به همجنسگرایی و خودارضایی تشویق می‌کند

ساخت پودری برای جلوگیری از نشت خون پریود؛ ترکیب جلبک و الکل قند برای کاهش دشواری قاعدگی