Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

خودارضایی در هنگام جلسه آنلاین کاری، کار دست نویسنده نیویورکر داد

Jeffrey Toobin
Jeffrey Toobin Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مجله نیویورکر در بیانیه‌ای اعلام کرد فعلا جفری توبین را از کار تعلیق می‌کند و موضوع در دست بررسی های بیشتر است.

آگهی

مجله نیویورکر یکی از نویسندگان قدیمی خود را به دلیل خودارضایی در هنگام یک جلسه کاری آنلاین از کار تعلیق کرد.

جفری توبین، کارشناس حقوقی و از نویسندگان مجله نیویورکر روز دوشنبه ۱۹ اکتبر در مطلبی با ابراز تاسف درباره اتفاق رخ داده نوشت: «من یک اشتباه احمقانه و شرم‌آور انجام دادم. من فکر می‌کردم از کادر دوربین خارج شدم در حالی که اینطور نبود.»

ماجرا به جلسه کاری اعضای تحریریه مجله نیویورکر مربوط می‌شود. جفری توبین به تصور اینکه جلسه پایان یافته و از برنامه خارج شده، شروع به خودارضایی می‌کند در حالی‌که همکاران او در همان لحظه می‌توانستند او را تماشا کنند.

توبین در ادامه با عذرخواهی از خانواده خود می‌افزاید: «من از همسر، خانواده، دوستان و همکارانم عذرخواهی می‌کنم. من برنامه زوم [برنامه‌ای که جلسه توبین با همکارانش به صورت آنلاین در آنجا انجام شده] خود را به حالت بی‌صدا تغییر داده بودم، ضمن اینکه فکر می‌کردم دیگر کسی من را نمی‌بیند.»

آقای توبین یکی از مشهورترین تحلیلگران حقوقی رسانه در ایالات متحده به شمار می‌رود که بیش از ۲۵ سال در مجله نیویورکر سابقه کار دارد. او همچنین به عنوان یک تحلیلگر ارشد حقوقی با شبکه سی‌ان‌ان همکاری دارد.

سخنگوی مجله نیویورکر در بیانیه‌ای در این رابطه اعلام کرد موضوع در حال بررسی است و فعلا اجفری کوبین از کار تعلیق شده است.

دیوید رمینک سردبیر نیویورکر هم در ایمیلی برای کارمندان این مجله نوشت: «دوستان عزیز، همانطور که امروز در گزارش‌های مختلف خبری مشاهده کردید، جف توبین به دلیل اتفاقی که هفته گذشته در جلسه آنلاین در زوم رخ داد از کار تعلیق شده است. من می‌خواهم به شما اطمینان دهم که ما چنین مواردی را جدی می‌گیریم و در حال حاضر هم در حال بررسی دقیق‌تر موضوع هستیم.»

شبکه سی‌ان‌ان هم اعلام کرده توبین به دلیل درگیری‌های شخصی درخواست مرخصی کرده و این شبکه با درخواست توبین موافقت کرده است.

زوم برنامه‌ای است که به کاربران امکان برقراری جلسات به گروه‌های با تعداد نفرات زیاد می‌دهد. این برنامه از زمان همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان پرطرفدار شده و شرکت‌های مختلف برای برگزاری جلسات کاری خود از این برنامه استفاده می‌کنند. انتشار تصاویر ناخوشایند و شرم‌آور البته تنها به جفری توبین منحصر نبوده و پیشتر اتفاقات مشابهی برای کسانی در اسپانیا و برزیل و دیگر کشورها هم رخ داده بود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ریشه خودارضایی در انسان‌ها به اجداد نخستی‌سان در ۴۰ میلیون سال پیش بازمی‌گردد

استرالیا؛ کارزار تبلیغاتی جهت تشویق مردان و زنان به خودارضایی

نماینده حواس پرت کانادایی لخت در جلسه پارلمان حاضر شد