شبکه پورنوگرافی پسران خردسال در آلمان متلاشی شد

عکس آرشیوی از پلیس آلمان
عکس آرشیوی از پلیس آلمان Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

این شبکه بر بستری اینترنتی با نام شهرپسران(BOYSTOWN) از سال ۲۰۱۹ فعال شده بود و تا کنون ۴ مظنون در رابطه با این شبکه بازداشت شده‌اند.

آگهی

پلیس آلمان از انهدام یک شبکه اینترنتی پورنوگرافی کودکان با بیش از ۴۰۰ هزار عضو خبر داد.

بر پایه گزارش پلیس آلمان این شبکه بر بستری اینترنتی با نام شهرپسران(BOYSTOWN) از سال ۲۰۱۹ فعال شده بود و تا کنون ۴ مظنون در رابطه با این شبکه بازداشت شده‌اند. 

در جریان این عملیات که اواسط آوریل توسط یگان ویژه پلیس آلمان با هماهنگی یوروپول و همکاری پلیس هلند، سوئد، استرالیا، آمریکا و کانادا انجام شده، سه فرد آلمانی دستگیر شدند و برای مظنون چهارم که در پاراگوئه اقامت دارد، حکم بازداشت بین‌المللی صادر شده است.

پلیس آلمان اعلام کرده که سه مظنون آلمانی بازداشت شده که مدیریت این بستر اینترنتی را بر عهده داشته‌اند به ترتیب ۴۰، ۴۹ و ۵۸ ساله و مظنون مقیم پاراگوئه نیز ۶۴ سال سن دارد. مظنون مقیم پاراگونه طبق گفته پلیس یکی از فعال‌ترین کاربران این شبکه بوده به‌طوریکه وی متهم است بیش از ۳۵۰۰ مطلب را منتشر کرده است. 

این بستر اینترنتی دارای دامنه بین‌المللی بوده و از آن برای تبادل عکس‌ها و فیلم‌های سوء استفاده جنسی از پسران خردسال استفاده می‌شده است. مقام‌های آلمانی اعلام کردند که این شبکه اینترنتی، یکی از بزرگترین شبکه‌های پورنوگرافی کودکان در جهان بوده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

محدودسازی دسترسی به وب‌سایت‌های پورن؛ دادگاه فرانسه شکایت دو انجمن کودک را رد کرد

پرکارترین فرد در زمینه پورنوگرافی کودکان به ۲۷ سال زندان محکوم شد

بازداشت فروشندگان تصاویر پورنوگرافی کودکان در اسپانیا