Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

شبکه یورونیوز گرجستان آغاز به‌کار کرد

 شبکهٔ یورونیوز گرجستان
شبکهٔ یورونیوز گرجستان Copyright یورونیوز
Copyright یورونیوز
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یورونیوز ظرف یک سال و نیم گذشته ۳ شبکهٔ خبری به زبان‌های دیگر را در همکاری با رسانه‌های کشورهای آلبانی، صربستان و گرجستان راه‌اندازی کرده است.

آگهی

پخش برنامه‌های شبکهٔ یورونیوز گرجستان آغاز شد. این شبکه ۲۴ ساعته خبری که دفتر آن در تفلیس قرار دارد، کار خود را رسما از ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۳۱ ماه اوت آغاز کرده و در سه نوبت صبحگاهی،‌ عصرگاهی و شامگاهی برنامهٔ خبری پخش می‌کند.

یورونیوز گرجستان با برخورداری از ۸۰ نفر در حوزهٔ خبر و برنامه‌های آموزشی فعالیت می‌کند. این شبکه همچنین بخش کیوب (مکعب) را نیز در خود دارد که فعالیت آن بر شبکه‌های اجتماعی متمرکز است.

تیم یورونیوز به همراه تیم رسانه‌ای سیلک‌نت در گرجستان در ماه‌های گذشته،‌ و با وجود چالش ویروس کرونا، به‌سختی کار کردند تا این شبکهٔ خبری هرچه زودتر بتواند کار خود را آغاز کند.

شبکهٔ تلویزیونی یورونیوز گرجستان در کنار استفاده از اخبار و نیز برخورداری از زاویهٔ دید اروپایی یورونیوز،‌ اخبار و رویدادهای داخلی گرجستان و منطقه را نیز پوشش می‌دهد.

یورونیوز ظرف یک سال و نیم گذشته ۳ شبکهٔ خبری به زبان‌های دیگر را در همکاری با رسانه‌های کشورها آلبانی، صربستان و گرجستان راه‌اندازی کرده است.

شبکهٔ خبری یورونیوز در ۱۶۰ کشور جهان پخش و تقریبا در ۴۰۰ میلیون خانه تماشا می‌شود که ۶۷ درصد این مخاطبان در کشورهای اتحادیهٔ اروپا و بریتانیا هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یورونیوز دامنه فعالیت خود را گسترش می‌دهد؛ آغاز به کار کانال خبری جدید در رومانی

کارزار یورونیوز، سی‌ان‌ان و بی‌بی‌سی در برابر شیوع ویروس کرونا

یورونیوز صربستان آغاز به‌ کار کرد