Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

کارزار یورونیوز، سی‌ان‌ان و بی‌بی‌سی در برابر شیوع ویروس کرونا

کارزار یورونیوز، سی‌ان‌ان و بی‌بی‌سی در برابر شیوع ویروس کرونا
Copyright یورونیوز
Copyright یورونیوز
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سه شبکه خبری بزرگ جهان با طرحی مشترک ۴۶ میلیون یورو فضای تبلیغاتی در اختیار سازمان‌ها و نهادهایی قرار می‌دهند که در زمینه اطلاع رسانی به افکار عمومی در خصوص ویروس کرونا فعالیت می‌کنند.

آگهی

یورونیوز به همراه دو شبکه بزرگ خبری در جهان پیشگام اطلاع‌رسانی جهانی در خصوص جلوگیری از شیوع ویروس کرونا می‌شوند.

یورونیوز، شبکه جهانی بی‌بی سی و سی‌ان‌ان متعهد شده‌اند بیش از ۴۶ میلیون یورو فضای تبلیغات به نهادهایی اختصاص دهند که در جهت اطلاع رسانی و همچنین حفاظت از انسان‌ها در مقابل گسترش ویروس کرونا فعالیت می‌کنند.

این سه شبکه، بخش عمده تولیدات رسانه‌ای خود را به بحران کووید ۱۹ اختصاص داده‌اند و بیش از ۸۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان را در جریان آخرین اخبار و تحولات مروبوط به بحران ویروس کرونا قرار داده‌اند.

مایکل پیترز مدیرعامل یورونیوز در این خصوص می‌گوید: «در این زمانه پرچالش برای جهان، ما در یورونیوز مسئولیت سنگین‌تری داریم تا بتوانیم به مخاطبان خود در ۱۲ زبان مختلف دنیا در خصوص این بحران اطلاع رسانی کنیم و آن‌ها را از روش‌های جلوگیری از گسترش هرچه بیشتر این ویروس آگاه سازیم.»

وی افزود: «اتاق خبر ما به صورت شبانه‌روزی با نهادهای مهم بین‌‌المللی همچون سازمان جهانی بهداشت در ارتباط است تا مخاطبان از آخرین توصیه‌ها برای روش‌های جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مطلع شوند.»

آقای پیترز می‌افزاید: «ما می‌خواهیم یک قدم جلوتر برویم. ما مفتخریم که این ابتکار را با همکاران خود در شبکه جهانی بی بی سی و شبکه سی‌ان‌ان راه‌اندازی کردیم. ما با همکاری یکدیگر می‌خواهیم به مقام‌های بهداشتی سراسر دنیا کمک کنیم تا پیام‌های آموزنده و بهداشتی حیاتی خود را به صورت گسترده‌تری در جهان پخش کنند و امیدواریم سایر رسانه‌ها هم از این رویه پیروی کنند.»

این نخستین باری است که سه شبکه رسانه‌ای با ابتکار عمل مشترک با یکدیگر همکاری می‌کنند و سایر رسانه‌های دنیا را ترغیب می‌کنند تا ضمن پیگیری چنین رویه‌ای، فضا را برای کنترل هرچه بهتر بحران کرونا هموار سازند.

سازمان جهانی بهداشت نخستین نهاد بین‌المللی است که ضمن استقبال از این طرح، اعلام کرده است کمپینی هفت مرحله‌ای با تمرکز بر آگاهی سازی جهانی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در نظر دارد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شبکه یورونیوز گرجستان آغاز به‌کار کرد

ترامپ: ایران درخواستی برای لغو تحریم‌ها نداشته؛ تنها کافیست با من تماس بگیرند

نتیجه یک پژوهش علمی: واکسن کووید تأثیری کوتاه مدت بر عادت ماهیانه زنان دارد