Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

حمله مجدد ترامپ به ستاره های ورزش آمریکا

حمله مجدد ترامپ به ستاره های ورزش آمریکا
Copyright رویترز
Copyright رویترز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دونالد ترامپ در صفحه توئیترش نوشت: «چندین بازیکن از چند تیم مختلف می خواهند خشم خود را نسبت به چیزی که اکثر آنها قادر به توصیف آن نیستند نشان دهند.»

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه بار دیگر به تندی از بازیکنان لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی به دلیل اعتراض آنها به تبعیض نژادی انتقاد کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در صفحه توئیتر خود ضمن اشاره به زانو زدن گروهی از بازیکنان «ان اف ال» (لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی) در هنگام پخش سرود ملی ایالات متحده خواستار تعلیق آنها بدون پرداخت حقوق شد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

دونالد ترامپ همچنین نوشت: «چندین بازیکن از چند تیم مختلف می خواهند خشم خود را نسبت به چیزی که اکثر آنها قادر به توصیف آن نیستند نشان دهند.»

وی افزود: «راه دیگری برای اعتراض پیدا کنید. با افتخار برای پخش سرود ملی تان بایستید و یا با تعلیق بدون پرداخت دستمزد روبرو شوید.»

اواخر تابستان گذشته نیز دونالد ترامپ به دفعات از اقدام بازیکنان لیگ فوتبال آمریکایی در زانو زدن به هنگام پخش سرود ملی آمریکا انتقاد کرده بود. مایک پنس، معاون رئیس جمهوری ایالات متحده نیز یک بار در اعتراض به اقدام اعتراضی بازیکنان فوتبال آمریکایی ورزشگاه را به نشانه اعتراض ترک کرده بود.

اعتراض های سال گذشته دونالد ترامپ به بازیکنان لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی واکنش های زیادی را در جامعه آمریکا برانگیخت.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازداشت هنرپیشه آمریکایی به اتهام بازی نقش قربانی نژادپرستی مقابل پلیس

مایک پنس در واکنش به اقدام اعتراضی ورزشکاران، استادیوم را ترک کرد

ترامپ از حمله توییتری به ورزشکاران باز نمی ایستد