Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

یکی از مخالفان رئیس جمهوری پاراگوئه به ضرب گلوله پلیس کشته شد

یکی از مخالفان رئیس جمهوری پاراگوئه به ضرب گلوله پلیس کشته شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

یکی از معترضان به مصوبه مجلس سنای پاراگوئه که به هوراسیو کارتس، رئیس جمهوری این کشور اجازه نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ را می دهد، به ضرب گلوله پلیس کشته…

آگهی

یکی از معترضان به مصوبه مجلس سنای پاراگوئه که به هوراسیو کارتس، رئیس جمهوری این کشور اجازه نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ را می دهد، به ضرب گلوله پلیس کشته شد.

وزارت کشور پاراگوئه در بیانیه ای وعده داده است که در مورد مرگ این معترض تحقیق خواهد کرد. یکی از تظاهرکنندگان در محل حادثه رئیس جمهوری و یکی از اعضای مجلس سنا را مسئول مرگ این فعال ۲۵ ساله معرفی کرد.

این حادثه در محل ستاد جوانان یک گروه از فعالان لیبرال و به دنبال درگیری های خشونت بار در آسونسیون، پایتخت، رخ داد. پلیس پاراگوئه از بازداشت ۲۰۰ نفر از تظاهرکنندگان خبر داده است.

مخالفان رئیس جمهوری پاراگوئه روز جمعه به دنبال رای موافق اعضای سنا به متمم قانون اساسی، طبقه اول ساختمان کنگره این کشور را به آتش کشیده بودند. رای گیری روز جمعه سنا در خارج از صحن علنی و پشت درهای بسته انجام شده بود.

معترضان متمم قانون اساسی را “تضعیف کننده” نهادهای دموکراتیک پاراگوئه، و رای گیری صورت گرفته در این مورد را “غیرقانونی” می دانند.

Demonstrators set fire to Congress in Paraguay after move to allow president to run for second term https://t.co/K55IcC6YmSpic.twitter.com/KpaWSj5Nqi

— New York Daily News (@NYDailyNews) April 1, 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وزارت کشاورزی پاراگوئه با یک کشور خیالی تفاهم‌نامه امضا کرد

تظاهرات حامیان فلسطین در بلژیک و درگیری آن‌ها با پلیس

حمله به خوابگاه‌های دانشجویان خارجی و نگرانی مهاجران افغان؛ در قرقیزستان چه خبر است؟