پیشتازی رانندگان روس در مسابقات رالی "آفریقا اکو ریس"

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
پیشتازی رانندگان روس در مسابقات رالی "آفریقا اکو ریس"

سومین مرحله از مسابقات رالی “آفریقا اکو ریس” روز چهارشنبه در مسافتی به طول ۴۳۳ کیلومتر میان دو منطقه “تاگونیت” و “ایشت” در جنوب مراکش برگزار شد.

در بخش موتور، گِیو تدی ِسلا از آفریقای جنوبی با ادامه درخشش در این دور از مسابقات موفق شد با ثبت زمان ۴ ساعت و ۵۴ دقیقه و ۳۹ ثانیه ضمن کسب مکان نخست مرحله سوم، به صدر جدول کلی بخش موتور نیز صعود کند.

پل آندرس اولِه والستر نروژی با موتور “کی تی ام” که او را از بخت های قهرمانی در این مسابقات می دانند با ۲۱ دقیقه و ۷ ثانیه اختلاف نسبت به سلا در جایگاه دوم قرار گرفت. اولِه والستر در جدول کلی پایین تر از پائولو چچی ایتالیایی در مکان سوم قرار گرفته است.

در بخش اتوموبیل، ولادیمیر واسیلیف روس همچنان به پیشتازی با خودروی مینی خود ادامه می دهد. او در مرحله سوم، زمان ۴ ساعت و ۱۷ دقیقه و ۳۰ ثانیه را به نام خود ثبت کرد تا ضمن کسب مکان نخست این مسابقه، جایگاه خود را در صدر جدول کلی بخش اتوموبیل نیز مستحکم تر کند.

تیِری مانیالدی فرانسوی با خودوری فورد در این مرحله با اختلاف ۳ دقیقه و ۱۶ ثانیه جایگاه دوم را از آن خود کرد. او در جدول کلی رقابت ها نیز پایین از واسیلیف در مکان دوم قرار دارد.

در بخش کامیون، آندره کارگینف با خودوری کاماز همچنان بی رقیب است. او در مرحله سوم نیز همانند دو مرحله قبل مکان نخست را به خود اختصاص داد تا با اقتدار صدرنشین جدول کلی بخش کامیون باقی بماند.

شرکت کنندگان در این مسابقات پس از طی مسافتی به طول شش هزار کیلومتر و عبور از کشور های مراکش و موریتانی، در منطقه دریاچه صورتی سنگال به رقابت خود پایان خواهند داد.