Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ادامه رقابتهای جودو در تاشکند

ادامه رقابتهای جودو در تاشکند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ازبکها عاشق جودو هستند و آنرا می شناسند.

آگهی

ازبکها عاشق جودو هستند و آنرا می شناسند. در دومین روز رقابتهای جودو آنها کاملا از این بازیها لذت بردند. در چهار وزن امروز جودکاران به رقابت پرداختند. ابتدا نگاهی می اندازیم به زیباترین ایپونهای امروز.

برای اولین بار ماتنیازووای ۲۲ ساله موفق شد در قسمت زنان برای ازبکها مدال طلا بیاورد. در ۷۰ کیلوگرم موفق شد آنکا پوگانچیک از اسلوونی را در وقتهای اضافی مغلوب کند و قهرمان شد.

دریا داویدووای روس هم موفق شد در منهای ۶۳ کیلوگرم برای اولین بار برای روسیه مدال طلا بگیرد. او در بازی پایانی رقیب سرسخت خود مارینا میسکوویچ را از پیش رو برداشت تا مدال طلا را بر گردن بیاویزد.

در منهای ۷۳ کیلوگرم مردان میرزاهد فرمانوف مدال طلا را بدست آورد. بوبئف هموطن او در رقابت فینال شرکت کرد اما این فرمانوف بود که مدال طلا را با یک فن اوچی ماتا از آن خود کرد.

در نوزده سالگلی بوبونوف موفق شد مدال طلا را بدست آورد. جودوکای ازبک که قهرمان آسیا نیز هست توانست در منهای ۸۱ کیلوگرم نفر اول شود. او در فینال حیاتو واتانابه ژاپنی را شکست داد به مدال زرین برسد.

اما شگفتی روز شکست هانا مارتین جودوکای منهای ۶۳ کیلوگرم از آمریکا بود. او به جودوکای ازبک بازی را واگذار کرد. او از دستیابی به مدال برنز هم بازماند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسپانیا با کسب نتیجه ۲ بر ۱ مقابل انگلیس قهرمان یورو ۲۰۲۴ شد

یورو ۲۰۲۴؛ رونالدو پنالتی خراب کرد ولی پرتغال با درخشش کاستا حریف فرانسه در یک‌چهارم نهایی شد

یورو ۲۰۲۴؛پیروزی معجزه‌آسای مجارستان مانع تاریخ‌سازی اسکاتلند شد،‌ آلمان و سوئیس راهی مرحله بعد شدند