دیوید بکهام به حامیان ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا پیوست

دیوید بکهام به حامیان ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا پیوست
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دو روز مانده به همه پرسی تاریخی در بریتانیا، حامیان ماندن و نماندن در اتحادیه اروپا با تمام توان تلاش می کنند، نظر رای دهندگانی را که هنوز تصمیم نگرفته اند به خود جلب…

آگهی

دو روز مانده به همه پرسی تاریخی در بریتانیا، حامیان ماندن و نماندن در اتحادیه اروپا با تمام توان تلاش می کنند، نظر رای دهندگانی را که هنوز تصمیم نگرفته اند به خود جلب کنند.

تنها پاسخ روشنی که نظرسنجیها ارائه می کنند این است که رقابت بقدری نزدیک شده که امکان پیش بینی قطعی نتیجه همه پرسی وجود ندارد. در حالی که تا چند روز قبل حامیان خروج از اتحادیه اروپا اندکی از رقیب پیش بودند، این دو جای خود را عوض کرده اند. حالا حامیان ماندن در اتحادیه اروپا امیدوارتر شده اند زیرا بر اساس تازه ترین نظرسنجی آنها پیشتاز هستند.

شماری از کارشناسان، قتل جو کاکس، نماینده جوان پارلمان بریتانیا را در تغییر نتیجه نظرسنجیها تاثیرگذار می دانند.

جورج سوروس، سرمایه دار آمریکایی در مقاله ای که در روزنامه گاردین چاپ لندن نوشت، با استناد به تجربه اش در اقتصاد و بازار، به مردم بریتانیا هشدار داد که خروج از اتحادیه اروپا می تواند عواقب خطرناکی برای اقتصاد این کشور به همراه داشته باشد. او خطاب به مردم بریتانیا گفت خروج از اتحادیه اروپا باعث سقوط ارزش پوند و همچنین استانداردهای زندگی مردم می شود.

دیوید بکهام، ستاره سابق فوتبال انگلستان هم به یاری هواداران ماندن در اتحادیه اروپا شتافت. او که هنوز در میان انگلیسیها محبوب است در صفحه فیس بوک خود نوشت که او به ماندن در اتحادیه اروپا رای می دهد.

در هفته های اخیر در حالی که حامیان ماندن در اتحادیه اروپا بر اثرات منفی خروج از این اتحادیه بر اقتصاد تمرکز کرده اند. تاکید حامیان خروج از اتحادیه اروپا، بر مساله مهاجران بوده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چرا فرانسه خواهان ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا است؟

نیسان علیه موافقان «برکسیت» اقامه دعوی می کند

افزایش تعداد افراد و نهادهای مخالف «برکسیت» و واکنش مثبت بازارهای بورس