اردوی آماده سازی تیم ملی فرانسه در اتریش

اردوی آماده سازی تیم ملی فرانسه در اتریش
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تیم ملی فوتبال فرانسه، میزبان جام ملتهای اروپا «یورو۲۰۱۶» با برپایی یک اردوی تمرینی در تیرول اتریش در حال آماده سازی خود برای رقابتهایی است که نزدیک به ده روز دیگر آغاز خواهد…

آگهی

تیم ملی فوتبال فرانسه، میزبان جام ملتهای اروپا «یورو۲۰۱۶» با برپایی یک اردوی تمرینی در تیرول اتریش در حال آماده سازی خود برای رقابتهایی است که نزدیک به ده روز دیگر آغاز خواهد شد.

دیدیه دُشان، سرمربی «خروسها» که مجبور شده جای خالی رافائل وارن و ژرمی ماتیوی مصدم را با بازیکنانی همچمون رمی و اوتیتی پر کند، بخاطر دعوت نکردن ستارگانی نظیر کریم بنزما از سوی منتقدان خود زیر فشار است.

برخی از جراید فرانسوی تا آنجا پیش رفته اند که خبر دعوت نشدن بنزما به تیم ملی را با افزودن پرسشهایی درباره امکان «نژاد پرست» بودن دیدیه دشان پوشش داده اند.

این در حالیست که دیدیه دشان در آخرین تغییر در فهرست ۲۳ نفره اش مورگان اشندرلن را هم به تیم ملی دعوت کرده است.

به هر روی، این اردوی آماده سازی تا چهارم ژوئن ادامه خواهد داشت و پس از آن فرانسوی ها در آخرین دیدار تدارکاتی خود در برابر اسکاتلند صف آرایی خواهند کرد.

شاگردان دُشان روز دهم ژوئن و در افتتاحیه بازیها رودرروی رومانی قرار خواهند گرفت. دو حریف دیگر «خروسها» در بازیهای گروهی به ترتیب تیمهای آلبانی و سوییس خواهند بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پل پوگبا پس از اعلام حکم محرومیت ۴ ساله به دلیل دوپینگ: دل‌شکسته، شوکه و غمگینم

رکوردشکی‌های تیم ملی فوتبال فرانسه در شب هت‌تریک امباپه؛ خروس‌ها جبل‌الطارق را گلباران کردند

لغو مسابقه لیون و مارسی؛ دولت فرانسه خشونت در ورزشگاه‌ها را «غیرقابل قبول» خواند