سفر کامرون به بروکسل برای جلب حمایت از توافق اصلاحات در اتحادیه اروپا

سفر کامرون به بروکسل برای جلب حمایت از توافق اصلاحات در اتحادیه اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا روز سه شنبه با مارتین شولتز، رئیس پارلمان اروپا دیدار کرد. آقای کامرون قرار است با ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون

آگهی

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا روز سه شنبه با مارتین شولتز، رئیس پارلمان اروپا دیدار کرد. آقای کامرون قرار است با ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون اروپا نیز گفتگو کند.

سفر نخست وزیر بریتانیا به بروکسل در راستای آخرین تلاشهای او برای جلب حمایت از توافقی برای جلوگیری از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا صورت می گیرد.

David Cameron's final push for EU deal: https://t.co/qjoP9SpoPM#brexit#EUrefpic.twitter.com/8NBUlqacig

— Reuters World (@ReutersWorld) February 16, 2016

رئیس پارلمان اروپا پس از دیدار با آقای کامرون گفت: «من نمی توانم درباره نتیجه مذاکرات آینده ضمانتی بدهم. هرچند کاملا قابل فهم است که نخست وزیر بریتانیا از پارلمان اروپا بخواهد که تا حد امکان به شکلی فشرده در این مورد همکاری کند. این تعهدی بود که من به نخست وزیر بریتانیا دادم، اینکه ما نهایت تلاشمان را برای رسیدن به توافقی منصفانه انجام خواهیم داد.»

.EP_President</a> meets <a href="https://twitter.com/David_Cameron">David_Cameron at the European Parliament to discuss the UK reform demands pic.twitter.com/rFeMfVqUG6

— EP PressService (@EuroParlPress) February 16, 2016

در همین حال یک منبع نزدیک به فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری فرانسه پس از دیدار دوشنبه شب وی با دیوید کامرون گفت که از نظر فرانسه برای رسیدن به توافقی در مورد باقی ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا همچنان باید اقداماتی صورت بگیرد.

[PHOTOS] Le président fhollande</a> a reçu <a href="https://twitter.com/David_Cameron">david_cameron >>> https://t.co/LvZgwsx6hapic.twitter.com/JV3nASQcll

— Élysée (@Elysee) February 15, 2016

آقای کامرون سال گذشته در جریان کارزار انتخاباتی خود به مردم کشورش وعده داد که در مورد باقی ماندن کشورش در اتحادیه اروپا یک همه پرسی برگزار کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگاهی اقتصادی بر احتمال خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

رئیس پارلمان اروپا: اتحادیه اروپا هرگز در چنین شرایط دشواری قرار نداشته است

ماندن یا نماندن در اروپا؛ چالش پیش روی دیوید کامرون