Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

انتقاد آلمان به عملکرد اتریش در قبال مهاجران

انتقاد آلمان به عملکرد اتریش در قبال مهاجران
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اتریش قصد دارد مرز خود با اسلوونی را حصار کشی کند. هدف از این کار، کنترل جریان ورود مهاجرانی است که پس از بسته شدن مرز کرواسی و مجارستان، به سمت

آگهی

اتریش قصد دارد مرز خود با اسلوونی را حصار کشی کند. هدف از این کار، کنترل جریان ورود مهاجرانی است که پس از بسته شدن مرز کرواسی و مجارستان، به سمت مرزهای اسلوونی با این کشور هجوم آورده اند.

اتریش تاکید کرده که آنچه ساخته خواهد شد، دیواری غیرقابل نفوذ نخواهد بود بلکه صرفا حصاری برای مدیریت بهتر جریان ورود مهاجران است.

اتریش همچنین بخشی از مهاجران را در تاریکی شب از طریق مرز مشترک خود با آلمان روانه این کشور کرد. این اقدام، انتقاد وزیر کشور آلمان را به همراه داشت. توماس دی مزیر، وزیر کشور آلمان روز چهارشنبه در این باره گفت: «رفتار اتریش در روزهای اخیر درست نبود. آنها مهاجران را در پوشش تاریکی شب، در مرز میان دو کشور پیاده کرده اند. آنهم بدون آنکه ما را در جریان بگذارند و اقدامات احتیاطی لازم را در نظر بگیرند.» وزیر کشور آلمان از وین خواست تا قواعد بازی را رعایت کند.

تصمیم اتریش به حصار کشی، سه روز پس از آن اعلام شد که سران اتحادیه اروپا طی نشستی از کشورهای عضو خواستند از اتخاذ تصمیمات یکجانبه در زمینه مهاجران خودداری کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تظاهرات هواداران پگیدا در جمهوری چک

صدراعظم سابق اتریش به اتهام «بیان اظهارات نادرست» در پرونده فساد به دادگاه احضار شد

صدر اعظم اتریش: حق مردم برای نگهداری و استفاده از پول نقد باید در متن قانون اساسی درج شود