Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

مجله هفتگی فوتبال؛ چهارمین شکست فصل بارسلونا

مجله هفتگی فوتبال؛ چهارمین شکست فصل بارسلونا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

در لالیگای اسپانیا، بارسلونا با نتیجه یک بر صفر مغلوب وایادولید شد، تیمی که در رده هجدهم جدول است و بیم سقوط دارد. نه تنها این نتیجه بلکه بازی بی انگیزه بارسا هم شگفت آور بود.

فائوستو روسی در دقیقه هفده تک گل این بازی را به ثمر رساند تا برای اولین بار پس از سال ۲۰۰۲ بارسلونا مغلوب وایادولید شود. این چهارمین شکست فصل برای بارسا بود.

در جدول لالیگا، رئال مادرید با پیروزی در برابر لوانته صدرنشینی خودرا تثبیت کرد و فاصله امتیاز خود با بارسا را به چهار افزایش داد.

آسودگی بایرن مونیخ در بوندس لیگا

در بوندس لیگا، بایرن مونیخ با آسودگی در صدر جدول قرار دارد و بوروسیا دورتموند با با بیست امتیاز اختلاف پس از بایرن جای گرفته است. این هفته زرد و سیاه جامگان دورتموند با فرایبورگ روبرو شدند و با یک گل میزبان خود را شکست دادند.

در جدول رده بندی، پس از بایرن که شش بر یک ولفسبورگ را شکست داد، بوروسیا دورتموند و بایر لورکوزن دوم و سوم هستند.

گلزنی اتئو و واکنش به گفته های مورینیو

در انگلستان، چلسی نمایش خوبی در برابر تاتنهام داشت و این تیم را چهار بر صفر در هم کوبید. در این مسابقه ساموئل اتئوگل اول آبی ها را در دقیقه ۵۶ به ثمر رساند. مهاجم ۳۳ ساله کامرونی پس از گلزنی به گوشه زمین رفت و با خمیده کردن پشتش، خود را به شکل افراد مسن نشان داد. این حرکت جوابی به ژوزه مورینیو بود که او را پا به سن گذاشته خطاب کرده بود.

در جدول لیگ برتر، چلسی با ۶۶ امتیاز صدرنشین است. لیورپول در جایگاه دوم قرار دارد و آرسنال هم در مکان سوم جای گرفته است.

توقف آژاکس در برابر کامبور

در هفته بیست و هفتم لیگ هلند آژاکس در مقابل پنجاه هزار تماشاگر مشتاق با نتیجه یک بر یک در برابر کامبور متوقف شد.

غلیرغم این تساوی، آژاکس با ۵۸ امتیاز همچنان صدرنشین جدول است و ویتس هم با شکست برِدا به جایگاه دوم جدول صعود کرد. توئنته هم در مکان سوم است.

ناپل، رم را مغلوب کرد

در لیگ سری آ ایتالیا، حساسترین مسابقه این هفته بین دو تیم ناپل و رم برگزار شد. در این مسابقه که در سن پائولو برگزار شد، تساوی عادلانه بود اما در دقیقه ۸۱ تیم میزبان توسط مهاجم اسپانیایی خود یعنی خوزه مانوئل کایه خون به گل رسید تا رم بدون امتیاز سن پائولو را ترک کند.

شاگردان رافائل بنتیز با این سه امتیاز در رده سوم قرار گرفتند. رم با چهارده امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس صدرنشین در جایگاه دوم جای گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز؛ ستاره سابق بارسلونا از زندان خارج می‌شود

ال‌کلاسیکو جنجالی برنده نداشت؛ بارسلونا و رئال امتیاز‌ها را تقسیم کردند

قرارداد سرمربی بارسلون برای یک فصل دیگر تمدید شد