قرارداد سرمربی بارسلون برای یک فصل دیگر تمدید شد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
قرارداد سرمربی بارسلون برای یک فصل دیگر تمدید شد
قرارداد سرمربی بارسلون برای یک فصل دیگر تمدید شد

باشگاه بارسلون اسپانیا روز جمعه از تمدید قرارداد ارنستو والورده تا سال ۲۰۲۰ خبر داد. به موجب توافقی که میان باشگاه و مربی ۵۵ ساله آبی اناری ها حاصل شده یک بند به قرارداد آقای والورده برای یکسال تمدید مضاعف نیز اضافه شده است.

در بیانیه این باشگاه سرشناس اسپانیایی که صدر جدول رقابت های فصل جاری را در اختیار دارد، آمده است: « اف سی بارسلون و مربی باشگاه برای تمدید قرارداد تا پایان فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ با یک آپشن مجزا برای فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به توافق رسیده اند.»

قرارداد آقای والورده که از سال ۲۰۱۷ پس از ترک باشگاه اتلتیکو بیلبائو به بارسلون پیوست پایان فصل جاری اعتبار داشت. این درحالیست که هنوز در باره مبلغ قرار جدید و دستمزدهای پیش بینی شده برای سرمربی جدید باشگاه بارسلون خبر موثقی منتشر نشده است.

ارنستو والورده پس از جدایی لوئیس انریکه، سرمربی سابق بارسلون هدایت این تیم را برعهده گرفت و در نخستین فصل رقابت ها با این تیم مسابقات لالیگا و جام حذفی اسپانیا را فتح کرد.

بارسلون در طول ۹۶ مسابقه از زمان هدایت ارنستو والورده تاکنون به ۶۵ پیروزی دست یافته است. تیم تحت هدایت این مربی اهل باسک که بیش از مربیان سابق بارسلون بر روی دفاع متمرکز است در ۲۲ مسابقه با نتیجه تساوی از میدان خارج شده و ۹ بار نیز طعم شکست را چشیده است.

تیم بارسلون که ابتدای فصل جاری سوپر کاپ اسپانیا را فتح کرد اینک با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به رقیب همیشگی خود، رئال مادرید صدر جدول مسابقات لالیگا را در دست دارد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید