Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

بزرگداشت یاد قربانیان حوداث تروریستی پاریس در مولنبک بروکسل

بزرگداشت یاد قربانیان حوداث تروریستی پاریس در مولنبک بروکسل
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

عصر روز چهارشنبه بیش از ۲۵۰۰ نفر در محله مولنبک بروکسل گرد هم آمدند و با روشن کردن شمع یاد قربانیان حوادث تروریستی پاریس را گرامیداشتند. خبرنگار

آگهی

عصر روز چهارشنبه بیش از ۲۵۰۰ نفر در محله مولنبک بروکسل گرد هم آمدند و با روشن کردن شمع یاد قربانیان حوادث تروریستی پاریس را گرامیداشتند.

خبرنگار یورونیوز از محل تجمع گزارش می کند: «دو تن از عوامل حملات جمعه شب پاریس در خانه ای که پشت سر ماست بزرگ شده اند. با این حال مردم محلی می گویند که نام مولنبک معادل تروریسم نیست.»

نام محله مولنبک که گفته می شود محل سازماندهی حملات جمعه شب پاریس بوده و دست کم دو تن از مظنونان در این محله رشد کرده اند چند روزی است بر سر زبان ها افتاده است. مردم این محله با این مراسم در پی تغییر تصویری هستند که از مولنبک ارائه شده است.

یکی از حاضران می گوید: «آنچه در پاریس اتفاق افتاد این بود که آنها مردم را بدون هیچ دلیلی کشتند.»

دیگری می گوید: «ما آنچه اتفاق افتاد را نمی پذیریم. ما برای حمایت آمده ایم و اینکه بگوییم مخالف تروریسم هستیم. آن پنج نفر نمی توانند شهر و محله ما را کثیف و بی اعتبار کنند.»

با توجه به جستجوی پلیس بلژیک برای یافتن صلاح عبدالسلام یکی از مظنونان حملات پاریس که پیش تر ساکن این محله بوده است و وضعیت هشدار امنیتی در بروکسل، نیروهای امنیتی و پلیس تنها با بازرسی بدنی به مردم اجازه دادند که وارد محل تجمع شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عملیات پلیس پاریس علیه مظنونان به تروریسم در شمال پایتخت فرانسه

حملات ‍پاریس از دریچه کاریکاتورهایی از سراسر جهان

حملات مرگبار جمعه شب پاریس (۱۳ نوامبر ۲۰۱۵) به ترتیب زمانی