نامزدهای جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد

نامزدهای جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد
نگارش از Euronews

رایان گاسلینگ بازیگر مرد نقش اصلی در فیلم موزیکال رمانتیک «لالالند» یا عالم هپروت که در نقش پیانیست جاز ظاهر می شود یکی از نامزدهای جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد در سال جاری…

رایان گاسلینگ بازیگر مرد نقش اصلی در فیلم موزیکال رمانتیک «لالالند» یا عالم هپروت که در نقش پیانیست جاز ظاهر می شود یکی از نامزدهای جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد در سال جاری است.

رایان گاسلینگ بازیگر سینما می گوید: «کار خیلی زیاد و دشواری بود که حاصل همکاری تمامی تکنسین ها و اعضای تیم بود و ما یک تیم فوق العاده از مربیان را در کنارمان داشتیم، منبعی بی پایان از پشتیبانی و حسن نیت ما را به جلو می برد.»

دنزل واشنگتن بازیگر نقش اصلی مرد در فیلم «فنس ها» یا حصار که نقش یک کارگر و بازیکن حرفه ای سابق بیس بال را در لیگ سیاهپوستان بازی می کند دیگر نامزد جایزه اسکار بهترین نقش مرد است.

دنزل واشنگتن، بازیگر و کارگردان می گوید: «من به اندازه کافی عاقل و باهوش بودم که از بازیگران بزرگی که در فیلم می بینید استفاده کنم. کسانی مانند ویولا دیویس، استفن هندرسن و میکلتی ویلیامسون.»

کیسی افلک ۴۱ ساله که در فیلم «منچستر کنار دریا» به کارگردانی کنت لونرگن، نقش لی چندلر را بازی می کند، از دیگر نامزدهای جایزه اسکار بهترین نقش مرد است.

کیسی افلک بازیگر و برادر بن افلک می گوید: «این شغل من است که روی صحنه با احساسات و خلق و خوی مناسب نقش ظاهر شوم.»

اندرو گارفیلد بازیگر نقش اول فیلم «تیغه هکسا» که نقش یک سرباز آمریکایی و صلح جو را بازی می کند و برای اقداماتش در نبرد اوکیناوا مدال افتخار کسب کرده از دیگر نامزدهای جایزه اسکار نقش اول مرد است.

اندرو گارفیلد بازیگر می گوید: «مردی که نمی خواهد کسی را بکشد، واقعا چطور می توان با این آدم سر و کله زد؟ همزمان او کسی است که می خواهد به شیوه ای فداکارانه خدمت کند.»

ویگو مورتنسن بازیگر دانمارکی-آمریکایی برای بازی در فیلم کاپیتان شگفت انگیز دیگر نامزد جایزه اسکار نقش اول مرد در این دوره از جوایز اسکار است.

مطالب مرتبط