Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

آغاز تور اروپایی لیان ریمز

آغاز تور اروپایی لیان ریمز
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

لیان ریمز، خواننده آمریکایی سبک پاپ و کانتری، تور جدید خود برای معرفی آلبوم جدیدش «به یادمانده ها» یا Remnants را از ۱۶ فوریه آغاز خواهد کرد.

آگهی

لیان ریمز، خواننده آمریکایی سبک پاپ و کانتری، تور جدید خود برای معرفی آلبوم جدیدش «به یادمانده ها» یا Remnants را از ۱۶ فوریه آغاز خواهد کرد. توری که برگزاری آن مصادف شده است با سنت ولنتاین، روز عشاق.

لیان ریمز، برنده جایزه گرمی می گوید: «تمام این آلبوم درباره عشق است و ما به عشق از زوایای مختلف می نگریم. وقتی به کسی عشق می دهیم، وقتی عشق می گیریم، وقتی عشق می ورزیم و هنگامیکه برای عشق می جنگیم. فکر می کنم در این آلبوم، هم نرمی خاصی وجود دارد و هم تعادلی میان قدرت واقعی و قدرت درونی.»

این خواننده با استعداد ۳۴ ساله، چهره ای قدیمی در دنیای موسیقی به شمار می آید زیرا اولین ترانه خود را در ۱۳ سالگی روانه بازار کرده است.
او می گوید: «این آلبوم برای من به گونه ای التیام بخش است. همه، تحولات زندگی من را از زمانی که سیزده ساله بودم تا کنون دیده اند. هیچ بخشی از زندگی من هرگز خصوصی نبوده و البته من خیلی چیزها یاد گرفتم و خوشحالم که این مسیر را انتخاب کرده ام.»

زندگی لیان پر از شایعات عاشقانه و جدایی ها و رابطه های دوباره بود. او درنهایت در سال ۲۰۰۹ میلادی رابطه اش را با ادی سیبریان، بازیگر آمریکایی آغاز کرد و آنها در سال ۲۰۱۱ میلادی ازدواج کردند. لیان می گوید که ترانه «خطوط عشق» در آلبوم جدیدش را برای پسرخوانده هایش نوشته است.

لیان می گوید: «این ترانه بسیار صادقانه نوشته شده و درباره بزرگ کردن فرزندان فردی دیگر است. البته همزمان ترانه بسیار قدرتمندی است و بسیار نشاط بخش. من فقط می خواستم به آنها نشان دهم که چگونه فکر می کنم.»

تور لیان ریمز از ۱۶ فوریه در بریتانیا آغاز خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان