تازه های دنیای موسیقی در سال ۲۰۱۷

تازه های دنیای موسیقی در سال ۲۰۱۷
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گروه راک ایرلندی «یوتو» (U2) به مناسبت سی امین سال انتشار آلبوم معروف خود به نام «درخت جاشوا» (The Joshua Tree) کنسرت کامل ترانه های این آلبوم را در اروپا و آمریکای شمالی اجرا خواهند…

آگهی

گروه راک ایرلندی «یوتو» (U2) به مناسبت سی امین سال انتشار آلبوم معروف خود به نام «درخت جاشوا» (The Joshua Tree) کنسرت کامل ترانه های این آلبوم را در اروپا و آمریکای شمالی اجرا خواهند کرد. آلبوم «د جاشوا تری» سال ۱۹۸۷ منتشر شد، بیش از ۲۵ میلیون نسخه فروش جهانی داشت و سه ترانه آن ترانه برتر جدول موسیقی شدند. تور آمریکای شمالی «یوتو» ماه مه از ونکوور در کانادا و تور اروپایی آنها ماه ژوییه از لندن شروع می شود.

پس از دو سال وقفه اد شیران، خواننده پاپ بریتانیا بتازگی دو تک ترانه جدید با نامهای (Castle on the Hill) و (Shape of You ) منتشر کرده است. خواننده و ترانه سرای ۲۵ ساله و یکی از چهره های جدید و موفق پاپ بریتانیا ماه دسامبر در شبکه های اجتماعی نوشته بود که پس از یکسال مرخصی و سفر بزودی کارهای جدیدش را معرفی می کند. اد شیران که جوایز گرمی و بفتا را در کارنامه دارد برای تیلور سویفت، وان دایرکشن و جاستین بیبر ترانه ساخته است.

ری بی ال ک (RAY BLK) خواننده ۲۳ سبک بلوز به عنوان خواننده برتر جایزه «آوای موسیقی بی بی سی» در سال ۲۰۱۷ اعلام شد. این جایزه سالانه به خواننده نوظهوری تعلق می گیرد که پیش بینی می شود در سال آینده چشم انداز درخشانی در انتظار او خواهد بود. این جایزه در سالهای گذشته به خواننده های موفقی مانند الی گلدین، سم اسمیت و ادل اهدا شده بود. خواننده اهل لندن با نام اصلی ریتا اکور (Rita Ekwere) آلبوم چند ترانه ای خود به نام «دیرت» (DURT) را بتازگی منتشر کرد. منتقدان هنری برای این خواننده جوان آینده خوبی پیش بینی می کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند