Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

فیلم سینمایی «پرچین ها» با بازی و کارگردانی دِنزِل واشینگتن

فیلم سینمایی «پرچین ها» با بازی و کارگردانی دِنزِل واشینگتن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم «پرچین ها» اقتباسی از نمایشی با همین نام با بازی و نویسندگی هنرمند فقید «اگوست ویلسون» است.

آگهی

فیلم «پرچین ها» اقتباسی از نمایشی با همین نام با بازی و نویسندگی هنرمند فقید «اگوست ویلسون» است. این فیلم داستان کارگری با نام «تروی مکس» را روایت می کند که همیشه آرزوی بازیکن شدن در لیگ بیسبال را در سر داشته است اما زمانی که لیگ بیسبال آمریکا به افراد سیاه پوست اجازه بازی کردن می دهد، تروی دیگر جوان نیست و آرزوی خود را بر باد رفته می بیند. این موضوع سبب می شود که او با تصمیماتی که می گیرد موجبات از هم پاشیده شدن خانواده اش را فراهم کند.

دِنزِل واشینگتن، کارگردان و بازیگر نقش اول فیلم می گوید: «این فیلم به همه جوانان از هر رنگی که هستند؛ سیاه، سفید، آبی یا سبز می گوید که به مبارزه ادامه دهند و داستان خودشان را رقم بزنند. برایتان مهم نباشد که رئیس جمهور کیست. مهم نباشد که شغل دارید یا نه. ما زنده ایم. بنابراین سیاست را فراموش کنید. ما در دنیای «لذت های لحظه ای» زندگی می کنیم و نباید اینطور باشد. شما باید مثل همه سخت کار کنید و باید آنچه می خواهید را بدست آورید. این کاری است که این نقش می کند. این کاری است که آگوست ویلسون به ما فرصت انجامش را داد.»

در فیلم سینمایی پرچین ها، «دنزل واشینگتن» در نقش تروی ماکسون، رفتگری با آرزوهای بزرگ و «وایولا دیویس» در نقش همسر رنج کشیده او بازی می کند. آنها در آمریکای دهه پنجاه میلادی، غرق در تعصبات نژادی، امیدی ندارند اما سعی می کنند که خانواده خود را از خطر از هم پاشیدگی نجات دهند.

وایولا دیویس درباره نقش خود در فیلم می گوید: «این همه زن در زندگی من وجود دارد. خودم، مادرم و زنان دیگر، اما من از آنچه در صفحات فیلمنامه بود الهام گرفتم. آنچه در این صفحات بود یک زن کامل بود. من دقیقا او را می شناختم. بعضی وقتها باید خودت با شخصیت کلنجار بروی تا آنچه می خواهی را از آن کسب کنی و بعضی وقتها نیاز به این کارها نیست و همه چیز در صفحات داستان وجود دارد. این چیزی بود که من از آگوست ویلسون گرفتم.»

فیلم سینمایی «پرچین ها» که از بیست و پنجم دسامبر ۲۰۱۶ در آمریکا و کانادا اکران شد، در سال جدید به روی پرده سینماهای اروپا خواهد رفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد