فیلم سینمایی موزیکال لالالند؛ نامزد هفت جایزه گلدن گلوب

فیلم سینمایی موزیکال لالالند؛ نامزد هفت جایزه گلدن گلوب
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم سینمایی موزیکال «لالا لند» در هفتاد و چهارمین دوره گلدن گلوب که هشتم ژانویه برگزار خواهد شد با هفت نامزد در شاخه های مختلف؛ بهترین کمدی یا موزیکال، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر زن و بهترین بازی

آگهی

فیلم سینمایی موزیکال «لالا لند» در هفتاد و چهارمین دوره گلدن گلوب که هشتم ژانویه برگزار خواهد شد با هفت نامزد در شاخه های مختلف؛ بهترین کمدی یا موزیکال، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر مرد در کمدی و موزیکال، از بزرگترین شانس های این دوره از جوایز خواهد بود.

این فیلم سومین اثر کارگردان جوان آمریکایی، «دیمین شزل» ۳۱ ساله است. او درباره این فیلم می گوید: «داستان در مورد دو نفر در لس آنجلس است که می خواهند کار هنری کنند. مثل خود من. من به اینجا آمدم و منتظر ماندم تا فیلم بسازم. غرق این کارخانه رویا شده بودم و مدت طولانی فکر می کردم که رویاها هیچوقت به حقیقت نمی پیوندند. باید بتوانید کمی رویا و واقعیت را در تعادل نگاه دارید. همه اینها برای من خیلی شخصی بود. می خواستم همه اینها را در فیلم بگنجانم و مثل بلور شفاف باشد. این خیلی واقع بینانه نبود. چیزهای جادویی و عالی را به آهنگ تبدیل کنم و تا ستاره ها بالا بروند.»

داستان فیلم در مورد عشق یک پیانیست جاز به هنرپیشه ای در حال دست و پا زدن برای موفقیت در لس آنجلس است.

رایان گاسلینگ بازیگر نقش اول مرد این فیلم می گوید: «دیمیان (کارگردان) دوست داشت که قطعات بزرگ موزیکال فیلم را در یک پلان فیلمبرداری کند. چند برداشت اما در نهایت یک پلان. تا تماشاگر احساس کند که دارد روی طناب راه می رود و از بالا همه چیز را تماشا می کند. و هر لحظه ممکن است به پایین بیفتد.»

اما استون که در نقش میا بازی می کند او یک مشتاق هنرپیشگی است اما در یک کافی شاپ مشغول به کار است.

اما استون می گوید: «من افتخار می کنم که بخشی از چیزی تا این حد سینمایی و ناب، زیبا و نوستالژیک هستم. فکر می کنم که خیلی خاص بود.»

اکران فیلم سینمایی لالا لند در اروپا از ماه دسامبر ۲۰۱۶ آغاز شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت

آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت