انیمیشن «آواز بخوان»؛ حیوانهایی که می خواهند خواننده شوند

انیمیشن «آواز بخوان»؛ حیوانهایی که می خواهند خواننده شوند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

انیمیشن «آواز بخوان» (SING) با صداپیشگی هنرمندانی چون متئو ماک کانهی، ریس ویتراسپون، ست مک فارلین، اسکارلت جوهانسون و توری کلی داستان یک مسابقه آواز خوانی حیوانات را روایت می…

آگهی

انیمیشن «آواز بخوان» (SING) با صداپیشگی هنرمندانی چون متئو ماک کانهی، ریس ویتراسپون، ست مک فارلین، اسکارلت جوهانسون و توری کلی داستان یک مسابقه آواز خوانی حیوانات را روایت می کند. هدف شرکت کنندگان جلوگیری از تعطیل شدن یک تئاتر است.

در این فیلم علاوه بر اجرای ۸۵ آهنگ قدیمی، استیو واندر و آریانا نیز آهنگهای خود را شخصا خوانده اند.

ریس ویتراسپون، صداپیشه نقش روزیتا استو است. رزیتا یک خوک اهلی است که آرزوی خواننده شدن را در جوانی رها کرده و مادر ۲۵ بچه خوک است.

او درباره این نقش می گوید: «او یک مادر است. و بچه های زیادی دارد. بیست بچه دارد. اما همیشه یک آرزو برای خودش داشته و آن آرزوی خواننده شدن بوده است. بنابراین وقتی مسابقه در شهر برگزار می شود او با تمام وجود تلاش می کند.»

در این نسخه حیوانات مسابقه «وویس» (The Voice)، توری کِلی صدا پیشه نقش مینا است. یک فیل هندی نوجوان با صدایی بدیع ولی با مشکل وحشت از صحنه اجرا.

توری کلی در اینباره می گوید: «مینا یک فیل خجالتی و ترسو است. ولی خواندن را دوست دارد. خیلی شبیه خود من است و من با او ارتباط برقرار کردم. زیرا من هم کودک خجالتی ای بودم. روی صحنه رفتن برای من خیلی سخت و عجیب بود.»

تارون اگرتون، صداپیشه نقش جانی، یک گوریل کوهستانی اهل لندن است. او قصد دارد خواننده شود در حالی که پدرش دوست دارد جانی حرفه خلافکار او را ادامه دهد.

تارون اگرتون در مورد علاقه خودش به آوازخوانی می گوید: «من خودم هر روز آواز می خوانم. این کار را خیلی دوست دارم. وقتی ظرف می شورم یا به باشگاه می روم هم آواز می خوانم. حتی وقتی می خواهم بخوابم. فقط عاشق خواندن هستم.»

انیمیشن «آواز بخوان» از دوم دسامبر به روی پرده سینماهای جهان رفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حراج اشیای دنیای «وینی دِ پو» همزمان با نمایش فیلم تازه آن

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید