«سرکش»؛ فیلم تازه ای از مجموعه جنگ ستارگان

«سرکش»؛ فیلم تازه ای از مجموعه جنگ ستارگان
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم تازه ای از مجموعه «جنگ ستارگان» به نام «سرکش» (Rogue One) در مکزیکو سیتی به هواداران معرفی شده است.

آگهی

فیلم تازه ای از مجموعه «جنگ ستارگان» به نام «سرکش» (Rogue One) در مکزیکو سیتی به هواداران معرفی شده است. در این مراسم، بیست دقیقه ابتدایی این فیلم با حضور کارگردان و برخی از عوامل سازنده برای حاضران به نمایش درآمد.

داستان فیلم به دوران پیش از اپیزود چهارم این مجموعه (با نام امیدی تازه) بر می گردد. جِدای ها (جنگجویان کهکشانی) در حال از میان رفتن اند. “جمهوری باستان” گرفتار آشوب شده، “مرگ اختر” در کمین بازماندگان است.

گَرِت اِدواردز، کارگردان این فیلم درباره آن می گوید: «ساختنِ “جنگ ستارگان” کار ترسناکی است. فشار زیادی روی همه عوامل بود. پس با هم کلی شوخی می کردیم و همدیگر را دست می انداختیم و به هم گوشه و کنایه می زدیم تا فضا را عوض کنیم، به نوعی با هم در جنگ بودیم تا بتوانیم از دل این درگیری با دوربین و بازیگران، یک «جنگ ستارگان» خوب در بیاوریم.»

فلیسیتی جونز که نقش سرباز زن عصیانگر را بازی می کند در فیلم مأمور دزدیدن نقشه «مرگ اختر» می شود. اما در میانه راه در می یابد که این مأموریت، ماجرایی عظیمتر برایش در پی دارد. او درباره کار با گرت ادواردز می گوید: «او انسان نازنین و کارگردان بزرگی است. هوش و حسابگری اش را همه جا دارد. من و دو بازیگر اصلیِ دیگر، کاملا خودمان را دست او سپردیم و کار خیلی خوب پیش رفت. فقط ، خیلی وقتها که باید ساکت می ماندیم نمی توانستیم جلوی خنده خودمان را بگیریم و می ترکیدیم.»

دیِگو لونا، بازیگر مکزیکی که در نقش کاپیتان کاسیَن آندور ظاهر شده درباره نقش خود می گوید: «کاسیَن، فرمانده شورشیان است. او افسر اطلاعات و جاسوس است. آدم بسیار مرموزی است. کسی است که تمام زندگی اش را وقف جنگ کرده و آماده است همه چیزش را فدای رسیدن به اهداف بزرگ کند.»

فیلم «سرکش» تولید استودیوی لوکاس فیلم است و پخش آن را شرکت دیزنی بر عهده دارد. این فیلم در میانه ماه دسامبر راهی پرده سینماهای جهان می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد