بازگشت جُوجُو با آلبوم «عشق دیوانه»

بازگشت جُوجُو با آلبوم «عشق دیوانه»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جُوجُو، خواننده و بازیگر آمریکایی پس از ده سال، آلبوم جدید خود با نام «عشق دیوانه» را منتشر کرد.

آگهی

جُوجُو، خواننده و بازیگر آمریکایی پس از ده سال، آلبوم جدید خود با نام «عشق دیوانه» را منتشر کرد. نام این خواننده که در ایالت ماساچوست به دنیا آمده، جوانا لِوِسک است. او در سیزده سالگی با آهنگ «برو بیرون» در صدر جدول آهنگهای پاپ قرار گرفته بود. زندگی حرفه ای این خواننده بیست و پنج ساله بخاطر یک قرارداد کاری منتهی به شکایت، سالها متوقف شده بود تا اینکه دو سال پیش او قرارداد جدیدی با موسسه آتلانتیک امضا کرد و کار آلبوم خود را از سر گرفت.

جُوجُو درباره تغییراتی خود در این سالها می گوید: «در آن زمان من با سختی و دلشکستگی مواجه بودم اما یاد گفتم بر آنها غلبه کنم. با روش های مختلف با آن مبارزه کردم. مسئولیت بیشتری در زندگی خودم قبول کردم و فهمیدم زمانی واقعا شکست می خورید که تسلیم شده باشید. پس داستان شما تا وقتی خودتان نخواهید تمام نمی شود. هر روز چیزی جدیدی کسب می کنم و فکر کنم که طرز فکرم عوض شده است.»

«موسیقی»، اولین آهنگ آلبوم جدید اوست. جُوجُو که در عرصه موسیقی یک استثنا بود، از شش سالگی خواندن را آغاز و در سن ۱۲ سالگی اولین قرارداد کاری خود را امضا کرد. او یکی از موزیک ویدئوهای آلبوم جدید خود را با استفاده از فیلم های خوانندگی در دوران کودکی و نوجوانی اش ساخته است.

او درباره آهنگ «موسیقی» می گوید: «با شنیدن این آهنگ احساساتی می شوم و موزیک ویدئویی را که از فیلم های دوران کودکی ام درست کردیم، خیلی دوست دارم. مرا به یاد زمانی می اندازد که وارد این صنعت نشده بودم. لذت خالص بود. اما وقتی درباره پدرم در این آهنگ می خوانم با اینکه اینکار را دوست دارم اما بسیار احساساتی می شوم.»

منتقدان آلبوم «عشق دیوانه» را تحسین کرده اند. این آلبوم که درباره دوستی، عشق و خانواده است با ۱۱ ترانه در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند