Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

داستان «کریستین»، مجری تلویزیون که در برنامه زنده خودکشی کرد

داستان «کریستین»، مجری تلویزیون که در برنامه زنده خودکشی کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

چهل سال پس از مرگ کریستین چابوک، آنتونیو کامپوس داستان زندگی او را بر پرده سینما روایت می کند.

آگهی

چهل سال پس از مرگ کریستین چابوک، آنتونیو کامپوس داستان زندگی او را بر پرده سینما روایت می کند. کریستین چابوک، گوینده خبر تلویزیون سال ۱۹۷۴ در برنامه زنده خودکشی کرد. این فیلم با بازی ربکاهال در نقش کریستین، بازسازی چند ماه آخر زندگی خبرنگار ۲۹ ساله از جمله مشکل در ارتباط با همکاران و مدیر خبر است که او را برای پوشش اخبار جنایی زیر فشار قرار داده بود.

ربکا هال، بازیگر بریتانیایی فیلم می گوید: «فیلم درباره کسی است که خودکشی می کند ولی قصه تلخی و تیره ای نیست و جنبه های روشنی از زندگی را در آن می بینیم. زیرا داستان کسی است که می خواهد زندگی کند، زنی با اراده و با شخصیت که البته خصوصیات عجیبی هم دارد. شخصیتی متفاوت و مخصوص بخود که فیلم این جنبه های خوب را نمایش می دهد.»

کارگردان آمریکایی کریستین را خبرنگاری کمال طلب با رویای موفقیت در دنیای رسانه تصویر می کند که عموما در سلطه مردان است. تنها مانع او نداشتن جاذبه کافی برای دوربین است. ایفای نقش این شخصیت برای ربکا هال، بازیگر ۳۴ ساله ساده نبود. او می گوید لحظه های حیاتی فیلم برای او ناگوار بوده است. ربکا هال می افزاید: «فکر می کنم من و بقیه می دانستیم که کارمان را دقیق پیش می بریم. زیرا همه ما این شخصیت را دوست داشتیم و مراقب او بودیم. من راه می رفتم و نقش او را بازی می کردم و خبرهایش را می خواندم و وقتی به روز حادثه رسیدیم واقعا سخت بود و هیچکس از جمله خود من نمی خواستیم او را بکشیم.»

«کریستین» ساخته جدید آنتونیو کامپوس که پس از نمایش با استقبال منتقدان و همچنین حدس و گمان برای درخشش در اسکار همراه بوده است اکنون در آمریکا در اکران عمومی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد