شِر، خواننده آمریکایی: حرفهای ترامپ خیلی حقیر و رذیلانه است

شِر، خواننده آمریکایی: حرفهای ترامپ خیلی حقیر و رذیلانه است
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

شِر (Cher)، خواننده و بازیگر آمریکایی در ۷۰ سالگی از میزان فعالیت های هنری خود نکاسته است.

آگهی

شِر (Cher)، خواننده و بازیگر آمریکایی در ۷۰ سالگی از میزان فعالیت های هنری خود نکاسته است. او در ابتدای سال آینده میلادی گلچینی از ترانه های خود را در مجموعه کنسرت هایی اجرا خواهد کرد.

این خواننده سرشناس آمریکایی روز سه شنبه برنامه این مجموعه کنسرت ها را که از ماه فوریه (بهمن ماه) در شهر لاس وگاس آمریکا آغاز خواهد شد، اعلام کرد.

شر علاوه بر خوانندگی در سبک های پاپ، راک و محلی، سابقه ایفای نقش در چند فیلم را نیز در کارنامه خود دارد.

شر می گوید: «در اینگونه مواقع تلاش می کنید از هر دهه مهمترین ترانه ها را انتخاب کنید و سعی می کنید آنها را به شکلی کنار هم بگنجانید که داستانی از زندگی خودتان روایت شود. از ویدئو کلیپ هایی از فیلم ها و ترانه ها و حرکات و لباس هایتان استفاده می کنید و سپس تلاش می کنید تا آنجا که ممکن است آن را سرگرم کننده بسازید. نمی دانم واقعا آیا این مجموعه را می توان “کلاسیک های شِر” نامید یا نه اما می دانم که “شِر” است.»

شر از هواداران صریح اللهجه هیلاری کلینتون است و نظراتش در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را علنا بیان کرده است. او تاکنون با استفاده از حساب توئیتر خود به انتقاد از دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواهد نیز پرداخته است.

شر در این مورد می گوید: «ترامپ حرفهایی زده است که خیلی حقیر و رذیلانه است و احترامی برای انسانیت قائل نیست. منظورم احترام برای پایه و اساس انسانیت است. هیچ کس دون پایه تر از او نیست، دروغ هیچ معنایی برای او ندارد، زنان نیز هیچ معنایی برای او ندارند، آمریکا هم معنایی برای او ندارد.»

شر در عرض پنج دهه فعالیت هنری برنده جایزه گرمی، امی و اسکار شده است. او همچنین تاکنون سه جایزه گلدن گلوب کسب کرده و نیز بیش از ۱۰۰ آلبوم فروخته است.

مجموعه کنسرتهای شر به نام «کلاسیک های شِر» از روز هشتم فوریه (۲۰ بهمن) در لاس وگاس آغاز می شود و در ماه مارس در ایالت مریلند آمریکا ادامه می یابد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند