فیل کالینز باز هم کنسرت می دهد

فیل کالینز باز هم کنسرت می دهد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیل کالینز، پس از یک وقفه طولانی به صحنه اجرای موسیقی و پشت میکروفون بر می گردد.

آگهی

فیل کالینز، پس از یک وقفه طولانی به صحنه اجرای موسیقی و پشت میکروفون بر می گردد. خواننده و موسیقدان بریتانیایی پنج سال پیش بازنشستگی از فعالیت حرفه ای را اعلام کرد. فیل کالینز با نوازندگی درام، خوانندگی گروه راک «جنسیس» و سپس فعالیت انفرادی به شهرت رسید.

آخرین اجرای زنده او به ده سال پیش بر می گردد و فیل کالینز در این باره می گوید: «در این چند سال گذشته عده زیادی به من گفتند جای من در موسیقی خالی است و از پیشنهاد برگشت و اجرای کنسرت استقبال می کردند. پس از مدتی این پیشنهادها روی من اثر گذاشت و فکر کردم خوب چرا نه. درست است که گفتم بازنشسته می شوم ولی هیچ چیز مطلق نیست. دوباره برگشتم و فرصت خوبی است.»

فیل کالینز از دهه هشتاد میلادی فعالیت انفرادی خود را شروع کرد و بزودی خواننده ای با شهرت جهانی شد. با فروش بیش از ۱۰۰ میلیون آلبوم موفقیت تجاری چشمگیر و با دریافت جایزه گرمی، برتیز و اسکار دستاورد حرفه ای قابل ملاحظه ای تثبیت کرده است. کنسرت فیل کالینز از رویال آلبرت هال لندن شروع می شود و در شهرهای پاریس و کلن ادامه پیدا می کند. موسیقیدان ۶۵ ساله بزودی کتاب بیوگرافی خود را منتشر می کند و گفته است در تدارک ساخت آلبوم جدیدی است. آخرین آلبوم او سال ۲۰۰۲ عرضه شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند

جشنوارهٔ فیلم کودک و نوجوان شارجه؛ سینما با کودکان و برای کودکان