انیمیشن «لک لک ها» و دردسر در کارخانه تحویل نوزاد لک لک ها

انیمیشن «لک لک ها» و دردسر در کارخانه تحویل نوزاد لک لک ها
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

«لک لک ها» (STORKS) انیمشین جدید با قهرمانی لک لک ها، پرنده های گردن دراز است.

آگهی

«لک لک ها» (STORKS) انیمشین جدید با قهرمانی لک لک ها، پرنده های گردن دراز است. در این فیلم، لک لک ها به جای نقش سنتی در ادبیات غرب، یعنی تحویل نوزاد در بقچه پارچه ای سفید، از روش های امروزی استفاده می کنند. ولی همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود.

کلسی گرمر، بازیگر شناخته شده و خوش صدای آمریکایی از همکاری با این انیمیشن و صداپیشگی شخصیت رییس کارخانه استقبال کرد. او با اشاره به یاد گرفتن مهارت جدید می گوید: «وقتی با گروهی از هنرمندان خلاق سر و کار دارید، خود به خود تشویق می شوید. بزاق دهان به راه می افتد گویی دارند غذا می پزند. این همکاری درست وقتی پیش آمد که من هم آمادگی افزودن چیزی بهتر به پروژه را داشتم و آن کار فی البداهه بود.»

اندی سمبرگ، صدا پیشه شخصیت جونیور، مسئول تحویل سفارش ها است. دردسر از جایی شروع می شود که جونیور تصادفا ماشین تولید نوزاد را فعال می کند و نتیجه آن دختر کوچولوی زیبایی است که بدون مجوز متولد می شود. اندی سمبرگ که در مجموعه تلویزیونی «بروکلین نود و نه» درخشید و در کارتون های دیگر همکاری داشته است با اشاره به تفاوت نقشهای تلویزیونی و سینمایی می گوید: «برای من کار یکی است که در حقیقت جک گفتن و کارها و حرف های خنده آور، و همچنین همکاری با همکاران همفکر است. راستش چه راهی بهتر از این برای مشارکت در یک فیلم خیلی خوب آنهم بدون اختصاص وقت زیاد.»

فیلم «لک لک ها» با شرکت جنیفر انیستون و دنی ترجو در هفته های آینده راهی سینماها می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد