آگهی

منتخبی از برنامه های هنری تابستانه در اروپا

منتخبی از برنامه های هنری تابستانه در اروپا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نمایشگاه نقاشی هنرمندان روس در اتریش بیش از ۱۳۰ شاهکار از نقاشی های پر ارزش روسی تا بیست و ششم ماه ژوئن جاری در موزه آلبرتینا در وین در دسترس بینندگان قرار دارد.

نمایشگاه نقاشی هنرمندان روس در اتریش

آگهی

بیش از ۱۳۰ شاهکار از نقاشی های پر ارزش روسی تا بیست و ششم ماه ژوئن جاری در موزه آلبرتینا در وین در دسترس بینندگان قرار دارد. آثار استادان پیشروی نقاشی، شاگال و مالوویچ به این مناسبت عرضه می شود.

فستیوال فیلمهای اروپایی در بلژیک

چهاردهمین فستیوال فیلم های اروپایی در بروکسل از هفدهم تا بیست و چهارم ژوئن، سیر تحول سینمای اروپا را با نمایش فیلمهایی از نویسندگان و فیلمسازان جوان نشان می دهد. این جشنواره نمایانگر تنوع و پویایی فرهنگی اروپاست.

شبهای فورویردر لیون فرانسه

شبهای فورویر در شهر لیون از هفتاد سال پیش، سالانه در فصل تابستان به مدت دو ماه با نمایش رقص، تئاتر و موسیقی عده زیادی را به خود جلب می کند. این برنامه ها که در یک تئاتر قدیمی و تاریخی در منطقه تاریخی فورویر برگزار می شود تا آخر ماه ژوئیه ادامه دارد.

نمایش مجموعه پگی گوگنهایم در ایتالیا

کلکسیون پگی گوگنهایم شامل مجموعه ای از آثار هنری است که این شخص در طول عمر خود جمع آوری کرده است. این مجموعه تا پایان ماه آینده در ونیز در محل فوق العاده ای که مکان زندگی این کلکسیونر بوده است، نمایش داده می شود. از هفتاد سال پیش، سالانه در فصل تابستان به مدت دو ماه با نمایش برنامه های رقص، تئاتر و موسیقی عده زیادی را به خود جلب می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برگزاری سیزدهمین جشنوارهٔ بین‌المللی موسیقی قبله در آذربایجان

جشنواره اکسپوژر؛ عکاسان نامدار بین‌المللی در شارجه گردهم آمدند

شکوه واحه‌های ازبکستان در موزه لوور پاریس