اکران فیلم تازه از سه گانه «هم پیمان»

اکران فیلم تازه از سه گانه «هم پیمان»
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سومین فیلم از سه گانه «هم پیمان» در سینماهای دنیا اکران شده است. داستان این مجموعه فیلم که در شیکاگوی آخر الزمانی روی می دهد در سومین فیلم آن،

آگهی

سومین فیلم از سه گانه «هم پیمان» در سینماهای دنیا اکران شده است. داستان این مجموعه فیلم که در شیکاگوی آخر الزمانی روی می دهد در سومین فیلم آن، خطرناکتر شده است. تریس و فور، دو قهرمان نوجوان داستان برای نجات شهر باید با ترک خانواده از دیوار شیکاگو عبور کنند.

ساخت مجموعه «هم پیمان» سال ۲۰۱۳ شروع شد. تئو جیمز بازیگر بریتانیایی این سه گانه می گوید: «بازی کردن در فیلمهای مجموعه ای که هر سال ساخته می شود، حالت خاصی دارد. مثل مقیاسی برای دیدن تغییرات خودت و دیگران است که معمولا متوجه آن نمی شویم. فکر می کنم پیر شدم.»

فیلمهای پرهیجان «هم پیمان»، یک اقتباس سینمایی دیگر هالیوودی از کتابهای نوجوانان است و بر اساس کتاب وونیکا رات ساخته شده است. کتابهای این نویسنده ۲۷ ساله آمریکایی، جزو پرفروش ترین کتابهای فانتزی دنیا و سوژه مناسبی برای فیلمهای پرهیجان تخیلی هستند.

آخرین فیلم از مجموعه «هم پیمان» قرار است مارس ۲۰۱۷ اکران شود و فیلم تازه این سه گانه به نام «هم پیمان: مجموعه های شورشی» (The Divergent Series: Allegiant) طی ماه مارس جاری در سینماهای دنیا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت