Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

رویای نوجوان آمریکایی برای پذیرش در آکادمی باله بالشوی مسکو

رویای نوجوان آمریکایی برای پذیرش در آکادمی باله بالشوی مسکو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رویای بالرین شدن بویژه در باله معتبر بالشوی مسکو، آرزوی سخت اما دست یافتنی است. دست کم برای یک دختر نوجوان آمریکایی که با تلاش سخت و تمرین های کشنده

آگهی

رویای بالرین شدن بویژه در باله معتبر بالشوی مسکو، آرزوی سخت اما دست یافتنی است. دست کم برای یک دختر نوجوان آمریکایی که با تلاش سخت و تمرین های کشنده توانست این رویا را عملی کند. هارپر اورتلیب (Harper Ortlieb) که آموزش باله را از سه سالگی شروع کرده از چالش های پذیرش در باله بالشوی می گوید: «خوشحالم و افتخار می کنم که پذیرش گرفتم. در همین چند ماهی که اینجا بودم خیلی پیشرفت کردم. هر روز آموزش و پیشرفت است. پنجه ها را محکمتر و پاها را بیشتر باز کردن. تا آخر عمر باید این کارها را انجام بدهیم. حتی وقتی حرفه ای می شویم. خیلی سخت بود ولی در ضمن آن قوی شدم و پیشرفت کردم. احساس می کنم اینجا آمدم تا بهتر بشوم.»

از ۷۲۱ هنرآموز باله بالشوی، ۸۴ نفر خارجی و ۱۷ تای آنها آمریکایی هستند. هارپر یکی از جوانترین هنرآموزان بالشوی باله است و برای اجرا در دو رقص انتخاب شده است. مربی باله او معتقد است هارپر ۱۵ ساله دارای خصوصیات لازم برای رسیدن به موقعیت یک بالرین کلاسیک است زیرا نه تنها ویژه گی های فیزیکی و زیبایی شناسی بلکه اراده لازم برای آموزش را دارد. تاتیانا گالتسوا، مربی باله بالشوی مسکو می گوید: «ما در کلاس های پیشرفته تابستانی که در نیویورک برگزار می کنیم متوجه هارپر شدیم. استعداد او توجه ما را جلب کرد. همه وجود او باله و پر از انگیزه است. وقتی بچه های با استعداد را می بینیم، صرف نظر از ملیتشان، روحیه، رویکرد و نحوه کار آنها یکسان است. او دختر خوبی است و خوشحالیم که در جمع هنرآموزان ما است.»

هارپر اورتلیب علاوه بر آموزش باله و زبان روسی، دروس دبیرستانی را بصورت آنلاین ادامه می دهد و آخر هفته را با مادرش که همراه او به مسکو آمده در پایتخت روسیه می گذراند. با این حال، برای گرفتن دیپلم آکادمی باله بالشوی سه سال آموزش در انتظار او است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟