Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

فیل کالینز بار دیگر به روی صحنه می رود

فیل کالینز بار دیگر به روی صحنه می رود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیل کالینز (Phil Collins) پس از شش سال غیبت با دور جدیدی از کنسرت به روی صحنه می رود. خواننده٬ نوازنده و آهنگساز بنام بریتانیایی سال ۲۰۱۱ اعلام کرد

آگهی

فیل کالینز (Phil Collins) پس از شش سال غیبت با دور جدیدی از کنسرت به روی صحنه می رود. خواننده٬ نوازنده و آهنگساز بنام بریتانیایی سال ۲۰۱۱ اعلام کرد که از دنیای موسیقی کناره گیری می کند٬ اما اکنون در آستانه ۶۵ سالگی و به گفته خودش به تشویق فرزندانش کنسرت برگزار می کند.

فیل کالینز گفت: «دختر بزرگم یک بار به من گفت بابا می دانی که خطر می کنی اگر کارت را تعطیل کنی. چون این کار بخشی از وجود تو است.» اما در آن زمان چندان انگیزه ای نداشتم و پسرهایم هم کوچک بودند و می خواستم که در کنارشان باشم. یک پدر واقعی باشم و به این دلیل هم از کار کنار کشیدم. اما آنها اکنون دیگر به اندازه کافی بزرگ شده اند.»

فیل کالینز همچنین گفته است که در فکر تولید آلبوم دیگری هم هست: «نمی دانم کار جدیدم شبیه به چه چیزی باشد. یکی از ترانه ها را مدت ها پیش نوشتم در اوج دوران جدایی از همسرم و خب می توانید حدس بزنید چجور ترانه ای است؛ آرام و در مجموع کسل کننده! احتمالا به زودی موسیقی این ترانه را کامل خواهم کرد. معمولا نخست با شعرهای ناتمام کلنجار می روم و از خلل آن حال و هوای موسیقی ترانه را می یابم.»

در انتظار کنسرت و آلبوم جدید٬ فیل کالینز مجموعه ای از هشت آلبوم معروف خود در دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی را به بازار ارائه کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟