فیل کالینز بار دیگر به روی صحنه می رود

فیل کالینز بار دیگر به روی صحنه می رود
نگارش از Euronews

فیل کالینز (Phil Collins) پس از شش سال غیبت با دور جدیدی از کنسرت به روی صحنه می رود. خواننده٬ نوازنده و آهنگساز بنام بریتانیایی سال ۲۰۱۱ اعلام کرد که از دنیای موسیقی کناره گیری می کند٬ اما اکنون در آستانه ۶۵ سالگی و به گفته خودش به تشویق فرزندانش کنسرت برگزار می کند.

فیل کالینز گفت: «دختر بزرگم یک بار به من گفت بابا می دانی که خطر می کنی اگر کارت را تعطیل کنی. چون این کار بخشی از وجود تو است.» اما در آن زمان چندان انگیزه ای نداشتم و پسرهایم هم کوچک بودند و می خواستم که در کنارشان باشم. یک پدر واقعی باشم و به این دلیل هم از کار کنار کشیدم. اما آنها اکنون دیگر به اندازه کافی بزرگ شده اند.»

فیل کالینز همچنین گفته است که در فکر تولید آلبوم دیگری هم هست: «نمی دانم کار جدیدم شبیه به چه چیزی باشد. یکی از ترانه ها را مدت ها پیش نوشتم در اوج دوران جدایی از همسرم و خب می توانید حدس بزنید چجور ترانه ای است؛ آرام و در مجموع کسل کننده! احتمالا به زودی موسیقی این ترانه را کامل خواهم کرد. معمولا نخست با شعرهای ناتمام کلنجار می روم و از خلل آن حال و هوای موسیقی ترانه را می یابم.»

در انتظار کنسرت و آلبوم جدید٬ فیل کالینز مجموعه ای از هشت آلبوم معروف خود در دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی را به بازار ارائه کرده است.