آلبوم تازه و پرفروش گروه راک «وحشت در دیسکو»

آلبوم تازه و پرفروش گروه راک «وحشت در دیسکو»
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آلبوم تازه گروه «وحشت در دیسکو» (PANIC! AT THE DISCO) به نام «DEATH OF A BACHELOR» (مرگ یک مرد مجرد) که ماه گذشته منتشر شد اکنون در صدر فهرست ۲۰۰

آگهی

آلبوم تازه گروه «وحشت در دیسکو» (PANIC! AT THE DISCO) به نام «DEATH OF A BACHELOR» (مرگ یک مرد مجرد) که ماه گذشته منتشر شد اکنون در صدر فهرست ۲۰۰ ترانه برتر «بیلبورد» قرار گرفته است.

«برندن اوری» تنها بازمانده گروه راک چهار نفره وحشت در دیسکو است، اما این کار انفرادی تازه او در هفته اول انتشار فروش خوبی کسب کرد. وی درباره این آلبوم می گوید: «من از انواع مختلف موسیقی تاثیر می گیرم. این آلبوم از موسیقی بیانسه تا سیناترا، کویین و بروس اسپرینگستین الهام گرفته است، هنرمندان مختلفی که هر کدام از دنیای موسیقی متفاوتی هستند.»

خواننده ۲۸ ساله که شعر و آهنگ ترانه هایش را نوشته و ساخته می گوید از اجرای نمایش در ویدیوی ترانه هایش لذت می برد. او که در نواختن چند ساز هم تسلط دارد اضافه می کند: «من دوست دارم ظاهرسازی و یا شخصیت سازی کنم. لباس و آرایش مختلف داشته باشم. از وقتی بچه بودم این حالت برای من طبیعی بوده، اما چیزی در آن هست که می خواهم با گروهم روی آن کار کنم، چیزی که به آن افتخار می کنم. و آن نه تنها جنبه های آوایی بلکه جنبه های بصری ویدیوهای موسیقی و نمایش روی صحنه است. این نکته برایم مهم است و روی آن وقت و انرژی زیادی می گذارم.»

تور گروه وحشت در دیسکو (PANIC! AT THE DISCO) بزودی در آمریکا شروع می شود و در طول تابستان نیز در جشنواره های موسیقی اروپا اجرا خواهد داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟