Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بیانسه در جامه یک ستاره بالیوودی

بیانسه در جامه یک ستاره بالیوودی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در موزیک ویدیوی جدید گروه «کُلدپلی» بیانسه در لباس یک ستاره بالیوودی حاضر شده است. حضوری که سر و صدای زیادی را برانگیخته و برخی در شبکه های اجتماعی

آگهی

در موزیک ویدیوی جدید گروه «کُلدپلی» بیانسه در لباس یک ستاره بالیوودی حاضر شده است. حضوری که سر و صدای زیادی را برانگیخته و برخی در شبکه های اجتماعی با برچسب نمایش یک تصویر کلیشه ای از هند از آن یاد کرده و تا آنجا پیش رفته اند که سازندگان این کلیپ را به «مصادره فرهنگی» متهم کرده اند.

این ویدیوی جنجالی در جریان جشنواره مقدس بهاره در بمبئی به کارگردانی بِن مور تهیه شده و طی آن کودکان با پریدن از روی آب در خیابان به جشن و پایکوبی می پردازند.

منتقدان می گویند در این ویدیو به مصائب عدیده زندگی روزمره جامعه هند و در صدر آنها فقر بهایی داده نشده و در آن کوشش شده تنها نکات مثبت برجسته شوند.

این ویدیو با نام «سرودی برای آخر هفته» از زمان انتشار روی یوتیوب یعنی بیست و نهم ژانویه، در حدود پانزده میلیون بار تماشا شده است.

«سرودی برای آخر هفته» دومین ترانه آلبوم هفتم گروه راک بریتانیایی کُلدپلی موسوم به «یک سر پر از رویا» است که دسامبر گذشته روانه بازار شد.

نخستین سولوی «پیلوتاک» زین مالیک، عضو پیشین گروه «وان دایرکشن» نیز در نخستین روز اننشار آنلاین، در شصت کشور دنیا، شمار یک بود.

در این موزیک ویدیو مالیک در کنار جیجی حدید دیده می شود. پیش تر شایعه شده بود این مدل آمریکایی، دوست دختر مالیک است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بیانسه پس از ۶ سال با آلبوم «رنسانس» به بازار موسیقی بر می‌گردد

برگزاری مراسم تشییع پیکر سری‌دیوی در بمبئی با حضور خیل دوستداران

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور