Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تور مشترک استینگ و پیتر گابریل در آمریکا و کانادا

تور مشترک استینگ و پیتر گابریل در آمریکا و کانادا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

استینگ و پیتر گابریل، دو خواننده موفق و سرشناس انگلیسی از برگزاری یک تور مشترک در آمریکا و کانادا خبر دادند. خواننده پیشین گروه پلیس و خواننده سابق

آگهی

استینگ و پیتر گابریل، دو خواننده موفق و سرشناس انگلیسی از برگزاری یک تور مشترک در آمریکا و کانادا خبر دادند. خواننده پیشین گروه پلیس و خواننده سابق گروه راک جنیسیس می گویند در این تور مشترک سازها، نوازنده و ترانه هایشان را به اشتراک می گذارند. استینگ با اشاره به انگیزه این همکاری می گوید: «حدود یک سال پیش تور موفقی با پل سایمون داشتم، در اروپا و آمریکا ترانه ها و نوازنده هایمان را با هم عوض می کردیم، با هم می خواندیم. نظر مردم این بود که این کارهای مشترک را دوست داشتند. فکر کردم یکبار دیگر این کار با هنرمند دیگری انجام بدهیم و پیتر یکی از انتخاب ها بود. من پیتر را از پیش را می شناختم با هم کار کرده بودیم.» استینگ در ادامه افزود: «در دهه ۸۰ با هم در دو تور جهانی بزرگ عفو بین الملل کار کرده بودیم. موزیک همدیگر را دوست داریم. و می دانستیم که می توانیم با هم کنار بیاییم. من این پیشنهاد را با پیتر طرح کردم. او هم پس از کمی تردید پذیرفت.»

کارنامه درخشان هنری، جایزه ها و تجلیل های بین المللی تنها جنبه موفقیت پیتر گابریل و استینگ نیست. این دو خواننده پیشکسوت در امور بشردوستانه و حفظ محیط زیست هم فعالیت های شاخصی داشته اند. در حالیکه دو هنرمند ترانه های معروف یکدیگر را اجرا می کنند، اما نتیجه این تور مشترک ساختن موسیقی تازه ای خواهد بود؟ استینگ می گوید: «خیلی از ترانه های مشهور را می خوانیم. ترانه هایی که ما بخاطرشان معروف شده ایم. عوض کردن ترانه ها هم جالب است ولی نمی توانم جزییاتش را بگویم.»

دو موسیقی دان گفتند ترانه ها را با بازی سنگ کاغذ قیچی ( راک پیپر سیسرز Rock Paper Scissors) انتخاب کردند که در واقع اسم تور آنها است. تور یک ماهه راک پیپر سیزرز (Rock Paper Scissors) با ۱۹ تاریخ، از ژوئن امسال در ایالت اوهایو آمریکا شروع و در ماه ژوییه در شهر ادمونتون واقع در ایالت آلبرتا کانادا تمام می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

استینگ برای کارگران اخراجی یک کارخانه گیتار زد و ترانه اجرا کرد

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل