Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اجرای جدیدی از رومئو و ژولیت در اپرای سلطنتی لندن

اجرای جدیدی از رومئو و ژولیت در اپرای سلطنتی لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خانه اپرای سلطنتی لندن این روزها اجرای جدیدی از رومئو و ژولیت را روی صحنه برده است. بازی زیبای فرانچسکا هی وارد در نقش ژولیت، تحسین علاقمندان و

آگهی

خانه اپرای سلطنتی لندن این روزها اجرای جدیدی از رومئو و ژولیت را روی صحنه برده است.

بازی زیبای فرانچسکا هی وارد در نقش ژولیت، تحسین علاقمندان و منتقدان زیادی را برانگیخته است. او که یکی از ستاره های باله سلطنتی محسوب می شود درباره نقش ژولیت می گوید: «چند لحظه قبل از اولین اجرا دقیقا در خاطرم مانده. واقعا احساساتی شده بودم نه اینکه ترسیده باشم یا عصبی شده باشم، نه… ولی خیلی احساساتی شده بودم برای اینکه یاد دوران کودکی ام افتاده بودم. زمانیکه این نقش را در اتاقم تمرین می کردم و حالا می دیدم که واقعا دارم این نقش را بازی می کنم. لحظه خیلی بزرگی بود.»

تماشای ویدیوی فندق شکن چایکوفسکی در سه سالگی تاثیرش را گذاشت. استعداد فرانچسکا در رقص با تشویق های پدرومادر بزرگش به سرعت بارور شد؛ یازده سال بیشتر نداشت که وارد مدرسه باله سلطنتی شد. پنج سال پیش و پس از فارغ التحصیلی به عنوان تک رقصنده همانجا انتخاب شد و اکنون در بیست و سه سالگی در نقش ژولیت ظاهر شده است، اثری جاودانی که در آن ماتیو گولدینگ، نقش رومئو را بازی می کند.

کی وین اوهار، مدیر باله سلطنتی درباره فرانچسکا می گوید: «آرامشش در حین مصمم بودن، و شیوه ای که این کار را انجام داد واقعا فوق العاده بود. شاهد یک دختر مصمم هستیم که رها در آغوش زوج خود قدم به بالکن می گذارد. به فکر ماتیو همراه او، افتادم. او را درمیان بازوان مطمئنی آرام گرفته بود. بازوان بزرگ مردی او را احاطه کرده بودند و باید بگویم که واقعا نمایش زیبایی بود.»

فرانچسکا هی وارد در باره زوج هنری خود در این اجرا می گوید: «با ماتیو احساس آرامش می کنم. می توانم خودم را کاملا رها کنم، خودم را پرتاب کنم. چون از او مطمئنم. واقعا دوست داشتنی است که حسی به شما دست بدهد که همه چیز این اثر درباره آن است: عشق و جدایی. و شما در ابتدا خجالت می کشید و بعد در ادامه می گذارید که همه چیز بصورت طبیعی اتفاق بیفتد.»

فراچسکا هی وارد ماه دسامبر در «فندق شکن» ظاهر خواهد شد و سپس در ژانویه در «راپسودی فردریک اشتون» او را خواهیم دید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟