نسخه جدیدی از آلبوم آلانیس موریست پس از دو دهه منتشر می شود

نسخه جدیدی از آلبوم آلانیس موریست پس از دو دهه منتشر می شود
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آلانیس موریست، خواننده کانادایی به مناسبت ۲۰ سالگی انتشار آلبوم «جگد لیتل پیل» (Jagged Little Pill)، نسخه ای جدید از آن را روانه بازار خواهد کرد

آگهی

آلانیس موریست، خواننده کانادایی به مناسبت ۲۰ سالگی انتشار آلبوم «جگد لیتل پیل» (Jagged Little Pill)، نسخه ای جدید از آن را روانه بازار خواهد کرد.

این آلبوم دو دهه پیش آلانیس موریست را در ۲۰ سالگی به شهرت رساند. آلانیس موریست برای این آلبوم که بیش از ۳۳ میلیون نسخه از آن به فروش رسید، چهار جایزه گرمی دریافت کرد.

آلانیس موریست می گوید: «از این آلبوم شور و هیجان، ارزشی که به آن داده شده و همچنین واکنش ها باقی مانده است. به نظرم بسیاری از مردم آن را آلبومی خشمگین ارزیابی کردند، اما معتقدم انفجاری بود در برابر این حقیقت که من مدتها دختر خوبی بودم و همه از من راضی بودند. مطمئنا این امر هنوز هم جایی در درون من حضور دارد اما اساسا من برای مدت زیادی سعی می کردم نقش دختری خوب را ایفا کنم و راه خودم را بروم. بعد از مدتی این حس را داشتم که بخشی از شخصیت تزکیه شده من، ناگهان هنگام نوشتن آلبوم “جگد لیتل پیل” منفجر شده است.»

آلانیس موریست از ۱۱ سالگی به ضبط ترانه هایش می پرداخت. او اینک در ۴۱ سالگی معتقد است که شنیده شدن درونی ترین افکارش توسط میلیون ها نفر، چندان هم هراسناک نبوده است.

آلانیس موریست می گوید: «از اینکه مردم زیادی به افکار درونی و ناخودآگاهم گوش می کنند احساس آسیب پذیری دارم، ولی در عین حال در جریان ضبط هر ترانه عادی شده است. شب قبل از انتشار هر ترانه ساعت ۴ صبح بیدار می شدم و هراس وجودم را فرا می گرفت و هر بار این ترس کمتر و کمتر می شد و به تدریج دریافتم هرچه شفاف تر باشم بیشتر احساس توانمندی می کنم.»

نسخه جدید آلبوم معروف آلانیس موریست شامل ۱۰ ترانه منتشر نشده از همان دوره است. با این حال موریست اینک در حال کار بر روی یک کتاب و ترانه های جدید است.

آلانیس موریست می گوید: «من همواره ترانه می نویسم و در نتیجه ۱۵ ترانه جدید دارم و مدتها است که به خودم قول داده ام کتابی را که در حال نگارشش هستم، به پایان برسانم. این مسئله من را به شیرین ترین وجه ممکن از کار موسیقی باز می دارد تا کتابم را به پایان ببرم. تقریبا کار کتاب تمام شده و وقتی تمام شد احتمالا به خودم دو روز استراحت می دهم و سپس ترانه نویسی را بار دیگر آغاز می کنم، زیرا بی صبرانه منتظر به روی کاغذ آوردن افکارم هستم.»

آلانیس موریست همچنین پادکستی راه اندازی کرده که شامل مکالماتش با افراد مختلف در مورد امور مختلف زندگی از جمله روانشناسی و هنر می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟