آخرین شکارچی جادوگر با بازی وین دیزل

آخرین شکارچی جادوگر با بازی وین دیزل
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

وین دیزل، بازیگر مشهور فیلمهای اکشن در فیلم «آخرین شکارچی جادوگر» در نقش فردی به نام کولدر ظاهر می شود. یک مبارزه شجاع که موفق می شود تمام قدرت ملکه

آگهی

وین دیزل، بازیگر مشهور فیلمهای اکشن در فیلم «آخرین شکارچی جادوگر» در نقش فردی به نام کولدر ظاهر می شود. یک مبارزه شجاع که موفق می شود تمام قدرت ملکه جادوگر را از بین ببرد. در آخرین لحظات مرگ ملکه، او کولدر را با نیروی جاودانگی اش نفرین می کند تا برای همیشه جدا از همسر محبوب و دخترش زندگی کند.

بریک آیسنر کارگردان فیلم می گوید: « تنها یک بازیگر است که می تواند در این فیلم بازی کند و محور این فیلم باشد و آن هم وین دیزل است. وین دیزل باید بازی می کرد و گرنه فیلمی در کار نبود. این فیلم برای وین نوشته شده است، استودیو و من او را می خواستیم. من واقعا امیدوار بودم که او قبول کند و خوشحالم که اینطور شد.»

وین دیزل بازیگر آمریکایی می گوید: «طنز ماجرا این است که این فیلمی است که من می خواستم در آن باشم. من دوست داشتم وارد جهان فانتزی شوم. و اینکه سناریو حاوی دو دنیاست یکی شامل تمدن پیشا مدرن و همزمان در جهان ما. شهر نیویوریک واقعا چالش آور بود و من حس کردم که این سناریو واقعا برای شخصت منحصربفردی نوشته شده است.»

برای انجام ماموریت محول شده، کولدر تصمیم می گیرد که با یک جادوگر زن زیبا به نام کلوئی با بازی رز لزلی همکاری کند. در این فیلم همچنین الیجاه وود برای نخستین بار با وین دیزل هم بازی شده است.

الیجاه وود می گوید: «من تاکنون با او بازی نکرده بودم و حتی او را ندیده بودم. او شخصیت بزرگی است اما ترسناک نیست. او رفتار دوستانه ای با همه دارد، نوعی آدم بشدت احساساتی.»

رز لزلی بازیگر بریتانیایی که حرفه اش را با بازی در سریال «بازی تاج و تخت» شروع کرده می گوید: «واقعا حماسی است، این فیلم بطور خاص خیلی حماسی است. منظورم طراحی صحنه ها و فضایی شبیه لانه جادوگران بویژه جادوگران بد و شیطانی است. واقعا باورنکردنی است با صحنه هایی از ریشه ها و برگ های درختان پوسیده که تکان می خورند. واقعا صحنه های عظیمی در فیلم خلق شده است.»

جادوگران هنوز در میان ما زندگی می کنند و وین دیزل همانند یک توربو دیزل، سریع و خشمگین و بعنوان آخرین شکارچی جادوگران از راه می رسد تا این مشکل را حل کند.

فیلم آخرین شکارچی جادوگر در نخستین نمایش در نیویورک روی صحنه رفته است و در هفته های آینده در سراسر جهان اکران خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد