Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

مزایده کلکسیون زندگی و موسیقی بیتل ها در آلمان دهه ۶۰

مزایده کلکسیون زندگی و موسیقی بیتل ها در آلمان دهه ۶۰
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مجموعه ای دیگری از گنجینه های بیتل ها بزودی به مزایده گذاشته می شود. این کلکسیون که شامل ۳۰۰ قطعه است توسط «او بالشکه»، تهیه کننده موسیقی معروف

آگهی

مجموعه ای دیگری از گنجینه های بیتل ها بزودی به مزایده گذاشته می شود. این کلکسیون که شامل ۳۰۰ قطعه است توسط «او بالشکه»، تهیه کننده موسیقی معروف آلمانی جمع آوری شده است. اولین قراداد حرفه ای ضبط موسیقی آنها با یک شرکت آلمانی بخشی از این کلکسیون است که ممکن است ۱۵۰ هزار دلار به فروش برسد.

یکی از مسئولان این مزایده می گوید: «این قرارداد نقطه مهمی در کار حرفه ای آنها است. چون اولین ترانه حرفه ای ضبط شده است. بعلاوه به همکاری با مدیر برنامه هایشان و شرکت ای ام آی منتهی شد.»

این قرارداد برای بازخوانی یک ترانه معروف آلمانی، توسط تک تک اعضای گروه امضا شده و اسم بیتل ها در آن ذکر نشده است زیرا شرکت ضبط آلمانی معتقد بود بیتل برای بازار آلمان اسم نامناسبی است. کلکسیون بلاشکه شامل عکس و اسناد اقامت بیتل ها در آلمان در دهه ۶۰ میلادی است.

آنها از اوایل ۱۹۶۰ تا نیمه دوم سال ۱۹۶۲ در هامبورگ بودند. و در کلوپهای شبانه ساعت ها برنامه داشتند. اشیا دیگر مجموعه شامل گیتار آکوستیک سال ۱۹۷۰ و نسخه امضا شده «لاو می دو» اولین ترانه معروف بیتلهاست.

پس از نمایش بعضی از این اشیا در بورلی هیلز و دالاس، مزایده گنجینه بیتل ها روز ۱۹ سپتامبر در نیویورک برگزار می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟