Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

حضور اسطوره های موسیقی در جشنواره پالئو

حضور اسطوره های موسیقی در جشنواره پالئو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پتی اسمیت، نویسنده، عکاس، نقاش و خواننده راک که از او به عنوان مادرخوانده موزیک پانک هم یاد می شود در ادامه کارنامه هنری خود که با موفقیت، سختی، عشق

آگهی

پتی اسمیت، نویسنده، عکاس، نقاش و خواننده راک که از او به عنوان مادرخوانده موزیک پانک هم یاد می شود در ادامه کارنامه هنری خود که با موفقیت، سختی، عشق و مرگ نزدیکان و آشنایان خود همراه بوده، تصمیم گرفته است تا به دوران اوج خویش و آلبوم معروفش به نام «اسبها» برگردد.

او در جشنواره پالئو در شهر نیون سوئیس به اجرای ترانه هایی از آلبوم ابتدایی خود پرداخت. ترانه هایی که ۴۰ سال پیش توسط جان کیل ضبط شده بودند. آلبوم «اسبها» پتی اسمیت را به شهرت رساند واز آن به عنوان سرآغاز انقلابی در موزیک یاد می شود.

جان بائز، خواننده ۷۴ ساله نیز تغییری نکرده است. او همچنان ایده آلها و ارزشهای خود را حفظ کرده و به خود نیز وفادار مانده است.

مطرح کردن ترانه های سنتی انگلیسی و ایرلندی در دهه ۱۹۶۰ و معرفی صدا و گیتار باب دیلن به عامه مخاطبان از نقاط پر رنگ در کارنامه هنری او است.

رابرت پلنت به عنوان یک کاشف موزیک در نزدیک به ۵۰ سال کار هنری به سرزمینهای دورافتاده زیادی رفته است. او همچنان با موزیک هوشمندانه، هیجان انگیز و وابسته به زمان حال خود دست به چالش کشیدن و شگفت زده کردن مخاطبان می زند. دهه ها تجربه او و میراثش به عنوان سردمدار گروه راک «لد زپلاین» تنها او را به پیشرفت بیشتر واداشته است.

او در جشنواره پالئو با گروه «سنسیشنال اسپیس شیفترز» (Sensational Space Shifters ) حضور یافت که علاقه زیادی را نیز برانگیخت.

جانی هالیدی، خواننده راک فرانسوی به نظر فناناپذیر می رسد. او نه تنها برای جوانان تبدیل به الگو شده است بلکه در نسلهایی متفاوت دارای طرفدارانی است. وقتی او برای دومین بار بر روی صحنه جشنواره پالئو حاضر شد کنسرتی به مخاطبانش ارائه کرد که یادآور ۵۰ سال کارنامه هنری او بود.

او به لطف صدای قوی، اراده مثال زدنی و کت چرمی همیشگی خود می تواند الهامبخش مخاطبان باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟