آغاز اکران جهانی «مکانهای تاریک»

آغاز اکران جهانی «مکانهای تاریک»
نگارش از Euronews

شارلیز ترون در فیلم جنایی و مرموز «مکانهای تاریک» نقش زنی را بازی می کند که اعضای خانواده اش در کودکی سنگدلانه به قتل می رسند. او برادرش را متهم به این قتل می کند. فیلم براساس رمانی پرفروش به همین نام

افتتاحیه فیلم «مکانهای تاریک» با بازی چارلیز ترون، در ایالات متحده برگزار شد. داستان فیلم بر اساس رمانی پرفروش، نوشته گیلیان فلین ساخته شده است. فیلم را ژیل پاکه-برنر، فیلمساز فرانسوی کارگردانی کرده است.

«مکانهای تاریک» فیلمی در ژانر جنایی و مرموز است. شارلیز ترون، هنرپیشه اهل آفریقای جنوبی در این فیلم نقش “لیبی دِی” را بازی می کند که وقتی هفت سالش بود خانواده اش در خانه روستایی در کانزاس سنگدلانه به قتل رسیدند. او برادرش را متهم به این قتل می کند، برادرش به زندان می رود. بیست وپنج سال بعد می پذیرد که به صحنه جنایت بازگردد و پرده از حقایقی دردناک مربوط به شب حادثه برداشته می شود.

شارلیز ترون تهیه کننده این فیلم نیز هست. بازی وی در فیلم “هیولا” (۲۰۰۳) با تمجید منتقدان روبه رو شد و برای او اسکار بهترین نقش زن و همچنین خرس نقره ای فستیوال فیلم برلین و جایزه گولدن گلوب را به همراه داشت.

فلین، نویسنده آمریکایی رمان «مکانهای تاریک» که در مراسم اولین اکران فیلم در ایالات متحده حضور داشت، درباره همکاری با هنرپیشه ۳۹ ساله می گوید: «[شارلیز ترون] بسیار با نمک، شوخ، تیز و باهوش و خونسرد است. سینما را می شناسد. سالهاست در حرفه بازیگری حضور دارد و می داند که در باره چه صحبت می کند. کارکردن با او سعادت بزرگی بود.»

فیلم «مکانهای تاریک» تابستان امسال بر پرده سینماهای اروپا و کانادا می رود.

مطالب مرتبط