دو فیلم حادثه ای تابستان امسال

دو فیلم حادثه ای تابستان امسال
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

«مأموریت ناممکن: ملت یاغی» و «چهار شگفت انگیز» دو فیلم حادثه ای هستند که تابستان امسال در سینماهای جهان به نمایش در می آیند. «مأموریت ناممکن: ملت

آگهی

«مأموریت ناممکن: ملت یاغی» و «چهار شگفت انگیز» دو فیلم حادثه ای هستند که تابستان امسال در سینماهای جهان به نمایش در می آیند.

«مأموریت ناممکن: ملت یاغی»، ساخته کریستوفر مک کوآری، پنجمین قسمت از مجموعه فیلمهای «مأموریت غیرممکن» است. در «مأموریت غیرممکن ۵» تام کروز، هنرپیشه اصلی این مجموعه، بار دیگر در نقش مأمور مخفی، ایتن هانت، ایفای نقش می کند.

هانت و گروه اش این بار ناممکن ترین مأموریت برای از بین بردن گروه تبهکاران یاغی بین المللی، موسوم به «سندیکا»، را بر عهده می گیرند.

در «مأموریت ناممکن ۵»، الک بالدوین، جرمی رنر و ربکا فرگوسن در کنار تام کروز حضور دارند.
قسمت پنجم این مجموعه فیلمی پر از صحنه های تعقیب و گریز و زد و خورد هانت و همکاران اش برای از بین بردن سندیکا است.

«چهار شگفت انگیز» تازه ترین بازآفرینی از کتابهای مصور «مارول» است که گروهی از ابرقهرمانان در آن ایفای نقش می کنند. اعضای این گروه را چهار بیگانه جوان تشکیل می دهند که به یک دنیای موازی و پرمخاطره فرستاده شده اند و در این دنیا، قدرتهای مهیج تازه ای پیدا می کنند. این گروه با قدرتهای شگفت انگیزشان باید زمین را از خطر نابودی به دست دوستی که حالا دشمن آنها شده است، حفظ کنند.

در «چهار شگفت انگیز»، به کارگردانی جاش ترنک، کارگردان آمریکایی کیت مارا در نقش «زن نامرئی، مایلز تلر در نقش «آقای محشر»، مایکل جوردن در نقش «مشعل انسانی»، و جیمی بل در نقش «چیز» ظاهر می شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد