Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

جشنواره جاز مونترو در سوییس

جشنواره جاز مونترو در سوییس
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

چهل و نهمین دوره «جشنواره جاز مونترو» در سوییس امسال هم میزبان هنرمندان و خواننندگان مطرح و محبوبی است که از سراسر دنیا برای شرکت در این رویداد ۱۵

آگهی

چهل و نهمین دوره «جشنواره جاز مونترو» در سوییس امسال هم میزبان هنرمندان و خواننندگان مطرح و محبوبی است که از سراسر دنیا برای شرکت در این رویداد ۱۵ روزه که به دریاچه لمان در سوییس آمده اند. فستیوال امسال از سوم ژوییه آغاز شده و تا روز ۱۸ ژوییه ادامه خواهد داشت.

یکی از چهره های بزرگ دنیای موسیقی پاپ که امسال در این رویداد شرکت کرده است، لیونل ریچی، خواننده آمریکایی است. بیش از سه دهه هست که ریچی ۶۶ ساله در صحنه کنسرتهای مختلف در سراسر جهان درخشیده است. تاکنون بیش از صد میلیون نسخه از آلبومهای وی در سراسر جهان به فروش رفته است.

گروه راک “توتو” هم پس از ۲۴ سال دوباره به جشنواره مونترو بازگشته است. این گروه آمریکایی در تالار استراوینسکی، سالن اصلی کنسرتهای جشنواره، برنامه اجرا کرد. گروه راک توتو در سال ۱۹۷۶ شکل گرفت و تاکنون برنده شش جایزه “گرمی” شده است.

کارلوس سانتانا، گیتاریست مکزیکی هم برای جشنواره جاز مونترو غریبه نیست. او اولین بار در سال ۱۹۷۰ در این جشنواره شرکت کرد. از آن موقع، او چند بار دیگر به همراه گروهش برای اجرای کنسرت به فستیوال مونترو آمده است. سانتانا در ۶۷ سالگی هنوز تشنه نواختن سبکهای جدید موسیقی و همکاری با دیگران است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟