Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بازگشت گروه "مکابیس" پس از سه سال غیبت

بازگشت گروه "مکابیس" پس از سه سال غیبت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از سه سال غیبت، گروه موسیقایی “مکابیس” اکنون تک آهنگ “نشانه هایی برای اثبات” را از آلبوم جدید و هنوز بدون عنوان خود انتشار داده و اینچنین به دنیای

آگهی

پس از سه سال غیبت، گروه موسیقایی “مکابیس” اکنون تک آهنگ “نشانه هایی برای اثبات” را از آلبوم جدید و هنوز بدون عنوان خود انتشار داده و اینچنین به دنیای موسیقی بازمی گردد. این چهارمین آلبوم مکابیس در طی دوران فعالیتش خواهد بود.

در استودیوی گروه که در جنوب لندن است، “فلیکس وایت” گیتاریست گروه می گوید که ایده این آهنگ، از زندگی واقعی ژنده پوشی آمده که حتی یک خانه هم ندارد. همزمان با رونمایی از آهنگ جدید، همراه فلیکس و سایر اعضای گروه مانند سام، اورلاندو، هوگو، روپرت و ویل به گذشته می رویم و همکاریشان با گروه “مامفورد و پسران” که دوست قدیمیشان هستند را مرور می کنیم.

فلیکس وایت، گیتاریست مکابیس می گوید: «ما با مامفورد دوست هستیم. ۶ سال پیش و هنگام اجرای اولین تور موسیقی جدی آنها، ملاقاتشان کردیم و از همان زمان از پشتیبانیشان بهره گرفتیم. در حقیقت آنها گروهی بودند که با “لارا مارلینگ” همکاری می کردند و وقتی ما با لارا اجرا داشتیم، آنها هم بودند. همین است که سابقه همکاری ما با آنها خیلی طولانی است. خب، حالا آنها به عرصه جهانی وارد شده اند و ما را با خودشان به آمریکا می برند.»

مکابیس از دوم ژوئن برابر با دوازدهم خردادماه، یک تور موسیقی را همراه با مامفورد و پسران در آمریکای شمالی آغاز می کند و در کنی آیزلند، بروکلین و نیویورک اجرا خواهد داشت.

فلیکس وایت می گوید: «از نظر من، کنسرتهای مکابیس همیشه بهترین هستند. حتی اگر برخی از آنها کوچک به نظر برسند. چون همیشه یک باور بزرگ و مثبت درباره مکابیس هست و اصلا مهم نیست کجا اجرا می کنیم و کنسرت چقدر بزرگ یا کوچک است. من عاشق این هستم که جزئی از این برنامه باشم و اصلا دوست نداشتم بدون اینکه خودمان اجرا داشته باشیم به آمریکا بروم.»

اورلاندو ویکس، هوگو وایت، ویل وایت، روپرت جارویس، سام دویل، همراه با فلیکس وایت اعضای کنونی گروه مکابیس را تشکیل می دهند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟